Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Hakkında Talep

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : semihh6060
Gönderilme zamanı: : Prş Tem 02, 2020 9:13 pm
Oylama: :
Status: : Yapıldı

Konu Sahibi
Talep BOTU

Kiralama Hakkında Talep

Mesaj gönderen Talep BOTU »

2 haftadır şansımızı deniyoruz almamız 3 saniye bile sürmüyor. Herkes çok hızlı davranıyor, biz yavaş kalıyoruz maalesef..

Satın alma yerindeki sözleşme kısmını ve doğrulama kısmına tıklamak çok zor. Biraz büyültülmesini talep ediyorum. İnşallah server düşürebiliriz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Kiralama Hakkında Talep

Mesaj gönderen DarkThrone »

Aynı sıkıntıyı onlarca kişi yaşıyor :) büyütülünce diğerleride daha rahat basıcaktır. Yine de siz bilirsiniz.

Diğer sistemde cs90ı almıştım 2 ay sonra daha uzun sureli kalıcı olmak için biraz ip düşüreyim dedim demez olaydım bende 1 haftadır kiralayamıyorum. Bu yeni sistemde akşamları kiralığa çıktığı zaman işte oluyorum hep. Arkadaşıma paneli veriyorum oda alamıyor kaldık öyle ortada :D Keşke bırakmasaydım :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala