Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

SALDIRI HK.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
alperacar31
Server Ip/DNS: 213.238.173.22
Clan İsmi: PavyonJB/#KRAL
İletişim:

SALDIRI HK.

Mesaj gönderen alperacar31 »

Merhaba;
Şikayet bölümü kapalı diye buraya açma gereği duydum.Whatsap'tan yazdıgımda ordan destek vermiyormuş.
cs 102 sahibi = BaşkanBey önceden banlanmıştı banı geri kalktı fakat tekrardan saldırı girişimi yaptı inşallah gereken yapılır ss i aşşağıda atıyorum.

Resim

Birleşme esnasında toplantıda böle bir saldırı girişmi yaptılar gerekenin yapılmasını istiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

SALDIRI HK.

Mesaj gönderen Mr.Persians »

afedersiniz ama saldırı kelimesini burada hangi kısıma yerleştirdiniz ?. panel vermişsiniz size ihanet etmiş ve bu sonuna kadar sizin hatanız ? bu yazıyı size laf etmek için yazmıyorum anlamak için yazıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

SALDIRI HK.

Mesaj gönderen DarkThrone »

Mr.Persians yazdı: Pzr Haz 28, 2020 10:50 pm afedersiniz ama saldırı kelimesini burada hangi kısıma yerleştirdiniz ?. panel vermişsiniz size ihanet etmiş ve bu sonuna kadar sizin hatanız ? bu yazıyı size laf etmek için yazmıyorum anlamak için yazıyorum.
Nasıl kanıtlayabilir vs diye düşünüyorum evet ip adresinden felan kanıtlanır ama burda saldırı denen şey bana göre de yok üzgünüm.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

SALDIRI HK.

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Alt panel üzerinden işlem yapılmış. Konuyu yine bildireceğim ama yüzde yüz çözülür diyemem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli