Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Faruk Keleş/AntijeN Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
antijen
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen antijen »

Yasaklanan clan veya kişinin ismi, kullandığı nicki: Faruk Keleş / AntijeN
Panelde kayıtlı olan e posta adresi: klsfaruk0@gmail.com
Forum üzerindeki yasaklanma linki: Mevcut bir link yok.

Özür Mesajı ve Açıklaması:

Merhaba Sayın Forum Üyeleri ve Yetkilileri

28.04.2020 tarihinde Ömer Bey tarafından bir yasaklanmam söz konusuydu. Suçu üstlenmemekle beraber panel verdiğim insanların yapması sonucu oluşan bir yasaklanmaydı fakat panel verip bu sorumluluğu aldığımdan ötürü benim de suçum vardı.

Olay şöyle ki, CS105.Csduragi.Com ipmize panelli olarak aldığım bir takım kişiler, servere "pw_log" olarak geçen yasaklı eklentiyi kurmuşlardır. Paneli kontrol etmediğimden ötürü ben de bunun farkına varamadım, kendileri sunucumun eklentilerini yapıyorlardı zaten. Sonrasında yasaklandığımda anladım ki bunun için çok geç oldu. O kişileri ekibime kattıktan sonra bilgim dahilinde olmayacak şekilde CSDURAGI serverlerine saldırı yapmaya başlamışlar, arada kaynadığımı düşünüyorum. Bir suçum veyahut benim ip adresimden yapılmış hiçbir şey yoktur, tek suçum kişileri sunucuma almaktır.
Bir yanlışım, kusurum varsa affola, mevcut yasağımın kalkmasını talep ediyorum.
Karar siz Sevgili CSDuragi Yöneticisi Ömer Telli'nin.

Yorumlarda teşkilat şeklinde bu işi yapan arkadaşlar yalan/yanlış ifadeler kullanabiliyor, lütfen yorumlara aldırış edilmemesini talep ediyorum. Herhangi bir hatam varsa IP adresim üzerinden kendinizin kontrol etmesini talep ediyorum.

İyi Günler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasaklısınız