Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Query Login Kapama

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Floxizdia

Mesaj gönderen Floxizdia »

Merhabalar elimde güncel sürüm bi bayilik var ama ts 3 lerde server query login var onu nasıl kapatabilirim çünkü adam alıyor server query loginden şifre yatqaya giriyor diğer serrverleri kapatabiliyor açabiliyor napmam lazım Yardım edecek arkadaş ts 3 me gelip anlatabilir mi ordan daha hızlı sorunu çözebilirizde.TS 3 DNSSİ:f4fcsgomod
En son Floxizdia tarafından Prş May 28, 2020 12:26 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

16bert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen 16bert »

Floxizdia yazdı: Prş May 28, 2020 12:24 pm Merhabalar elimde güncel sürüm bi bayilik var ama ts 3 lerde server query login var onu nasıl kapatabilirim çünkü adam alıyor server query loginden şifre yatqaya giriyor diğer serrverleri kapatabiliyor açabiliyor napmam lazım Yardım edecek arkadaş ts 3 me gelip anlatabilir mi ordan daha hızlı sorunu çözebilirizde.TS 3 DNSSİ:f4fcsgomod
TS İP NE

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

Floxizdia yazdı: Prş May 28, 2020 12:24 pm Merhabalar elimde güncel sürüm bi bayilik var ama ts 3 lerde server query login var onu nasıl kapatabilirim çünkü adam alıyor server query loginden şifre yatqaya giriyor diğer serrverleri kapatabiliyor açabiliyor napmam lazım Yardım edecek arkadaş ts 3 me gelip anlatabilir mi ordan daha hızlı sorunu çözebilirizde.TS 3 DNSSİ:f4fcsgomod
Gelişmiş yetki düzenlemeden login diye arattırın modify_serverquery_login ve serverquery_login olması gerek onlardaki tikleri kaldırın yatqaya giremezler ve bayiliği aldığınız firmadan query portunuzun değiştirilmesini talep edin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Floxizdia

Mesaj gönderen Floxizdia »

16bert yazdı: Prş May 28, 2020 12:34 pm
TS İP NE
Bana yardım ettiği için BaşkanBey e teşekkür ederim <3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

16bert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen 16bert »

Floxizdia yazdı: Prş May 28, 2020 12:44 pm
16bert yazdı: Prş May 28, 2020 12:34 pm
TS İP NE
Bana yardım ettiği için BaşkanBey e teşekkür ederim <3
Herzaman dostum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

yutzz
Clan İsmi: TEAM NOVA CLAN

Mesaj gönderen yutzz »

Giriş yetkisinin sağ tarafındaki yetki hakkı kısmına 101 değerini verirsen query hariç hiçbir yetkisi olsa dahi giriş sağlayamaz fakat bu dediğim ayarı 9987 ana portta yapman gerekir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala