Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Reklamları

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

LoseBasgan
Clan İsmi: MoonGaming

Server Reklamları

Mesaj gönderen LoseBasgan »

Mustafa Kemal1 yazdı: Pzt May 25, 2020 2:48 pm İmperial CS55 İsim değiştirme eklentisi kullanmakta. Yönlendirmesi varmı bilmiyorum. Ancak zaten bu İsim Değiştirmenin tamamen yasak olması Gerektiğini düşünmekteyim bilginize.
Klan adını yazsın eyvallahda değiştirdiği isim

Kod: Tümünü seç

CS55.CSDURAGI.COM[YENIIP]
bu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

LoseBasgan yazdı: Pzt May 25, 2020 2:53 pm
Mustafa Kemal1 yazdı: Pzt May 25, 2020 2:48 pm İmperial CS55 İsim değiştirme eklentisi kullanmakta. Yönlendirmesi varmı bilmiyorum. Ancak zaten bu İsim Değiştirmenin tamamen yasak olması Gerektiğini düşünmekteyim bilginize.
Klan adını yazsın eyvallahda değiştirdiği isim

Kod: Tümünü seç

CS55.CSDURAGI.COM[YENIIP]
bu
Çok fena Ayar oldum. Başka konulardan dolayı da tav ettiler zaten ts3lerine gidersem olay gerçekten uzayacak ve kalp kırılıcak. Lütfen Ömer bey İlgilensin şu durumla

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

YeKTaBEYy
Clan İsmi: IMPERIAL GAMING
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen YeKTaBEYy »

ben yasak oldugunu az önce öğrendim eklentiyi kaldırdım şimdi farklı bir eklenti yapıp kuracağım otomatik farklı klan tagıyla giren userin tagını silecek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

karanlıkadam1
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Server Reklamları

Mesaj gönderen karanlıkadam1 »

NOLDU ZORUZAMI GITTI ARKDASLAR CEKMEMEZLIK VAR YAPMAYIN BOLE YANLIS HER YANLISIN BIR DOGURUSU IMPERIAL KALITESI SIZI BAYA BI KORKUTTU HERALDE SERVERINE YONLENDIRME ALMISSIN HER GUN 32 CEKIO ZTN BU DURUM SENI NIE BU KDR RAHATSIZ ETTI MOON GAMING :lol: :lol: :lol: :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen DarkThrone »

karanlıkadam1 yazdı: Pzt May 25, 2020 4:51 pm NOLDU ZORUZAMI GITTI ARKDASLAR CEKMEMEZLIK VAR YAPMAYIN BOLE YANLIS HER YANLISIN BIR DOGURUSU IMPERIAL KALITESI SIZI BAYA BI KORKUTTU HERALDE SERVERINE YONLENDIRME ALMISSIN HER GUN 32 CEKIO ZTN BU DURUM SENI NIE BU KDR RAHATSIZ ETTI MOON GAMING :lol: :lol: :lol: :lol:
Burada Moon Gaming'lik Bir Durum yok ? Farkındaysan bütün klanlar burada 1 den 1000 e kadar. Ortada Sunucu Sahibi tarafından koyulmus bir kural var bütün server'lar uyuyorsa sizde uymak zorundasınız. Uymuyorsanız bu sizin kalitesizliginizi gosterır. Yektabeyy forumda sevdiğim nadir insanlardan birisi ama herkes uyuyorsa sizde uymak zorundasınız. Yekta gerekli açıklamayı yaptı zaten siz niye laf atıyorsunuz anlamış değilim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Server Reklamları

Mesaj gönderen ulyoS »

karanlıkadam1 yazdı: Pzt May 25, 2020 4:51 pm NOLDU ZORUZAMI GITTI ARKDASLAR CEKMEMEZLIK VAR YAPMAYIN BOLE YANLIS HER YANLISIN BIR DOGURUSU IMPERIAL KALITESI SIZI BAYA BI KORKUTTU HERALDE SERVERINE YONLENDIRME ALMISSIN HER GUN 32 CEKIO ZTN BU DURUM SENI NIE BU KDR RAHATSIZ ETTI MOON GAMING :lol: :lol: :lol: :lol:
Burada Moon'luk bir olay yok, ben yönlendirme almasam dahi bu olayı yapmamaktaydım.

Ayıp çünkü, adamlardan habersiz nickleri değişmiş, her girdikleri sunucudan ban yiyorlar sonrasında csyi siliyorlar.
Onu geçtim, nasıl sen izinsiz bir userin nickini değiştirebilirsin? Yasak, oyun dosyalarına giriyor, istesem ben bindlerini bozarım herkesin a'ya basar sunucuma atar, ctrl basar sunucuma atar yaparım fark etmez yanii. Sonuçta sunucuma haftalık 3-4k oyuncu giriş yapıyor. Ama yasağı da göz ardı edemeyiz, yasak denilmişse sevve sevve uyacaksın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LoseBasgan
Clan İsmi: MoonGaming

Server Reklamları

Mesaj gönderen LoseBasgan »

Burda bizlik bir durum yok sadece belirttim. Biz yönlendirme almadan öncede böyleydik sanırım fazla zoruna gitmiş :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Server Reklamları

Mesaj gönderen ShooTeR »

Bu kadar kudurmana gerek yok canım kısacası "sizi kıskanıyoruz swmiz dolsun diye böyle yapıyoruz" diyebilirsin. Bu durumdan rahatsız olan sadece moongaming değil çoğu csd sunucusu rahatsız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Moon ne alaka kaliteli arkadaşım yazan benim sonuna kadar da arkasındayım. Yasaklı birşeyi yapmaktasınız zaten. Onun dışında sizinde nasıl adam çektiğinizi biliyoruz. Ts3mden adam çekip Ona söyleyip 1 kaç kişiyi beraberinde getir diyip Doldurmaya Çalışıyorsunuz. Bakın doldurmaya çalışıyorsunuz diyorum Dolduruyorsunuz değil :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Bu nasıl bir seviyesizlik böyle ya ? Neyin kalitesinden bahsediyorsun ? Kaliten olsa kalkıp burda böyle boş konuşmazsın. Susayım susayım diyorum da yani burda kural sadece bize sanırım. Biz ağzımızı açamıyoruz böyle seviyesiz bir kaç insan gelip burda konuşuyor. Biz konuşmuş olsak böyle uyarı almıştık veya yorum silinmişti ama herhangi bir yetkilinin bu yazıyı okuduğunu tahmin etmiyorum. Çekememezlik demiş ya sizin neyinizi cekemicez hayırdır? Biz burda kural var diyoruz adam ne anlatıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli