Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server İptal

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
16bert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Server İptal

Mesaj gönderen 16bert »

Merhaba Mesela benim severimin bitmesine 10 gün var arkdaşım alıcak iptal et alıyım diyor dostum diye iptal etmek istiyorum satlıga çıksın alsın böle bi durum yokmu ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Server İptal

Mesaj gönderen ulyoS »

Serverinizi iptal etmenize gerek yok, eğer ödeme yapmazsanız otomatik kiralığa düşer.

Ben sana parayı atayım sunucuyu bana ver gibi şeyler olursa aranızda bu da yasak, ispatında sunucu kapanır ikiniz de yasaklanırsınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
16bert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Server İptal

Mesaj gönderen 16bert »

ulyoS yazdı: Prş May 21, 2020 10:12 pm Serverinizi iptal etmenize gerek yok, eğer ödeme yapmazsanız otomatik kiralığa düşer.

Ben sana parayı atayım sunucuyu bana ver gibi şeyler olursa aranızda bu da yasak, ispatında sunucu kapanır ikiniz de yasaklanırsınız.
Sunucu satmayıp mesela iptal edersek ? karşılıgında para alırsak bu bi sunucu satışı olmamakta ama

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server İptal

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

16bert yazdı: Cum May 22, 2020 1:15 am
ulyoS yazdı: Prş May 21, 2020 10:12 pm Serverinizi iptal etmenize gerek yok, eğer ödeme yapmazsanız otomatik kiralığa düşer.

Sunucu satmayıp mesela iptal edersek ? karşılıgında para alırsak bu bi sunucu satışı olmamakta ama
UlyoS'un dediği gibi ödemesseniz kiralığa düşer. Ancak arkadaşınızdan önce başkası da alabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
16bert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Server İptal

Mesaj gönderen 16bert »

Mustafa Kemal1 yazdı: Cum May 22, 2020 9:40 pm

UlyoS'un dediği gibi ödemesseniz kiralığa düşer. Ancak arkadaşınızdan önce başkası da alabilir.
tamamdır mustafacım - başkanbey <3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server İptal

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

16bert yazdı: Cmt May 23, 2020 12:20 am
Mustafa Kemal1 yazdı: Cum May 22, 2020 9:40 pm

tamamdır mustafacım - başkanbey <3
Ah, bilseydim böyle çocuk gibi davranan arkadaşlara yardım etmezdim. Neyse büyüklük bende kalsın gine ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala