Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

GTA 5'in ücretsiz oluşu

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

SIVASLI58*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

GTA 5'in ücretsiz oluşu

Mesaj gönderen SIVASLI58* »

ulyoS yazdı: Prş May 14, 2020 7:49 pm Geçtiğimiz saatlerde, GTA 5 Epic Store üzerinden ücretsiz oldu. Bunun üzerine Epic Games'in sunucuları-sistemleri çökmüş durumda, 21 Mayıs'a kadar ücretsiz kalacak olan oyun Fivem'e prime statüsü geleceği haberi ile çalkalanmakta.

Rockstar Games, Fivem modu Prime statü ile bu ücretsizliği bir nebze dengeleyecek gibi duruyor.

Siz de Epic Store hesabı açıp, kendinize 21 Mayıs'a kadar GTA 5 Edinebilirsiniz, bu arada çoğu zaman Epic Store'da ücretsiz oyunlar oluyor, devamlı takip ederseniz güzel oyunlar yakalarsınız.
Biliyoruz kardeşim herkes paylaştı da forumda niye Paylaşıyorsun😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

GTA 5'in ücretsiz oluşu

Mesaj gönderen ulyoS »

SIVASLI58* yazdı: Cmt May 16, 2020 5:16 pm Biliyoruz kardeşim herkes paylaştı da forumda niye Paylaşıyorsun😂
Senin o dediğin "herkes"ten önce ben paylaştım, bu gün görüyor olman bu gün paylaşıldığı anlamına gelmiyor bu gönderinin.

"niye paylaşıyorsun" gibi bir üslupta saçma, sana sormayacağım sonuçta ne paylaşıp paylaşmayacağımı. Ücretsiz bir şey görürsem paylaşırım sonuçta.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

SIVASLI58*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

GTA 5'in ücretsiz oluşu

ulyoS yazdı: Cmt May 16, 2020 5:31 pm
SIVASLI58* yazdı: Cmt May 16, 2020 5:16 pm Biliyoruz kardeşim herkes paylaştı da forumda niye Paylaşıyorsun😂
Senin o dediğin "herkes"ten önce ben paylaştım, bu gün görüyor olman bu gün paylaşıldığı anlamına gelmiyor bu gönderinin.

"niye paylaşıyorsun" gibi bir üslupta saçma, sana sormayacağım sonuçta ne paylaşıp paylaşmayacağımı. Ücretsiz bir şey görürsem paylaşırım sonuçta.
Burası Cs ts ile ilgili forum diğer oyunlar ne alaka ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ulyoS

GTA 5'in ücretsiz oluşu

Mesaj gönderen ulyoS »

SIVASLI58* yazdı: Pzt May 18, 2020 5:11 am Burası Cs ts ile ilgili forum diğer oyunlar ne alaka ?
Hayır, sadece CS ve TS3 forumu değil hele ts3lerin kapanması durumunda ona bakarsan TS3 forumu bile değil. Burada çeşitli şeyler dönüyor. Eskilerden ufak bir örnek vermek gerekirse aramızdan bir arkadaşımız siteleri ücretsiz yapıp arkadaşlara kuruyordu, eee cs ile ts ile alakası yok? Site yapıyor. Onu geçtim, Bilgisayar / Mobil / Internet / Teknoloji ve Konu Dışı bölümleri açık, bu da demek oluyor ki güncel haberleri paylaşabiliriz, yardımlar alabiliriz. Kullandığın forumu daha çok incelemen dileği ile.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

SIVASLI58*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

GTA 5'in ücretsiz oluşu

ulyoS yazdı: Pzt May 18, 2020 10:55 am
SIVASLI58* yazdı: Pzt May 18, 2020 5:11 am Burası Cs ts ile ilgili forum diğer oyunlar ne alaka ?
Hayır, sadece CS ve TS3 forumu değil hele ts3lerin kapanması durumunda ona bakarsan TS3 forumu bile değil. Burada çeşitli şeyler dönüyor. Eskilerden ufak bir örnek vermek gerekirse aramızdan bir arkadaşımız siteleri ücretsiz yapıp arkadaşlara kuruyordu, eee cs ile ts ile alakası yok? Site yapıyor. Onu geçtim, Bilgisayar / Mobil / Internet / Teknoloji ve Konu Dışı bölümleri açık, bu da demek oluyor ki güncel haberleri paylaşabiliriz, yardımlar alabiliriz. Kullandığın forumu daha çok incelemen dileği ile.
He ok kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala