Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Bir korku filmi vardı?

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
taha aydemir26

Bir korku filmi vardı?

Mesaj gönderen taha aydemir26 »

selam arkadaşlar bir korku filmi vardı bu filmin 2 serisi var serinin ilk filminde bir grup terkedilmiş bir hastane veya okul tarzı bir yerde keşfe çıkıyor ve orada konaklıyorlar binanın içinde ruhlar olduğunu biliyorlar ve onları görüntülemeye calısıyorlar sonrasında ruhlar bunlara musallat oluyordu ve bunlardan sadece 1 kişi hayatta kalıyordu.

filmin 2. serisinde bu hayatta kalan 1 kişi üzerinden devam ediyordu adam orada yaşıyordu falan değişik bir filmdi ruhlar o son kalan adamı ele geçirmişlerdi filmin adını unuttum bu filmi bilen varmı acaba

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Bir korku filmi vardı?

Mesaj gönderen ulyoS »

Ben de bir korku filmi sorayım o zaman;

Film 2 filmden oluşuyor. 1. filmde bir ekip okula gidiyor, okulda bir birinin kılığına girip çok hızlı giden ve ağaçların içinden çok hızlı geçen bir varlık-varlıklar var. Sonunda 1 kişi kalıyor ve polis buna inanmayıp deliler hastanesine atıyor, çünkü öldürdükleri insanların kılığınında o son kalan kişiye görünüyorlar.

Diğer 2. filmde ise aynı yaratıklar, ormanlık alanda yine 5-10 kişilik bir ekibi avlıyorlar, aynı türde aynı olaylar. Çok hızlılar, acayip derecede.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Bir korku filmi vardı?

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Ben genelde filmleri bulmak için atıyorum ruhlu bir korku filmi ise google'a ruhlar ile ilgili en iyi filmler yazarım. Bu şekilde çok buldum.
https://www.google.com/search?q=ruhlar+ ... e&ie=UTF-8

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala