Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Instagram sorunu

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Instagram sorunu

Mesaj gönderen ` White* »

Arkadaşlar tarih doldu fakat hesabım hala kısıtlı.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Instagram sorunu

Mesaj gönderen OPC Line »

İnstagrama sorun bildir'den yazabilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Instagram sorunu

Mesaj gönderen ENESIZM »

bizimle paylaş dediğin zaman form doldurma ekranı geliyorsa açıklamaya emir verici laflar kullan. facebook hesaplarımda derhal, hemen gibi kelimeleri kullanarak daha hızlı açtırıyordum. birde korona haritasına bak en az ülke hangisi ise instagramın orada ofisi var mı diye araştır, var ise vpn kullanıp dili değiştir. translateden oranın resmi dili ile doldurup yollar isen daha hızlı ve kesin sonuç alırsın. facebookta ispanyol adminleri eskiden daha hızlı cevap veriyordu, şuanı bilemiyorum, uzağım sosyal medyadan

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Instagram sorunu

Mesaj gönderen ` White* »

ENESIZM yazdı: Pzt May 04, 2020 3:55 am bizimle paylaş dediğin zaman form doldurma ekranı geliyorsa açıklamaya emir verici laflar kullan. facebook hesaplarımda derhal, hemen gibi kelimeleri kullanarak daha hızlı açtırıyordum. birde korona haritasına bak en az ülke hangisi ise instagramın orada ofisi var mı diye araştır, var ise vpn kullanıp dili değiştir. translateden oranın resmi dili ile doldurup yollar isen daha hızlı ve kesin sonuç alırsın. facebookta ispanyol adminleri eskiden daha hızlı cevap veriyordu, şuanı bilemiyorum, uzağım sosyal medyadan
Hızlı hızlı bişeler yazdım. Cevap vermezlerse dediğini yaparım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala