Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

ts3 serveradmin - querylogin kapama

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
yutzz
Clan İsmi: TEAM NOVA CLAN

Mesaj gönderen yutzz »

merhabalar elimde yatqalı bayi var forumda bunun ile ilgili konu açmak yasakmı bilmiyorum yasaksa silebilirsiniz.Bunun için önceden özür diliyorum.

Soruma gelicek olursam dediğim gibi elimde yatqa var fakat mesela bir sunucu açtığımda token ile serveradmin alıyoruzya o serveradminin serverquerylogin girişi yapmasını nasıl kapatabiliriz? her açılan sunucuda query loginin serveradminde otomatik olarak kapalı gelmesi lazım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

yutzz yazdı: Cum Mar 27, 2020 10:48 am merhabalar elimde yatqalı bayi var forumda bunun ile ilgili konu açmak yasakmı bilmiyorum yasaksa silebilirsiniz.Bunun için önceden özür diliyorum.

Soruma gelicek olursam dediğim gibi elimde yatqa var fakat mesela bir sunucu açtığımda token ile serveradmin alıyoruzya o serveradminin serverquerylogin girişi yapmasını nasıl kapatabiliriz? her açılan sunucuda query loginin serveradminde otomatik olarak kapalı gelmesi lazım
Yetki ile girişleri kapatın, ts bayisini aldığınız firmadan query portunu değişmelerini isteyin yatqaya öyle giriş yapın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
yutzz

Mesaj gönderen yutzz »

query portunu değiştiğimizde o serverquerylogin açık olsa bile giremiyorlarmı bi firmada görmüştüm free ts3 veren serveradmin yetkisinde query login yoktu bende otomatik sisteme bağlasam tsleri otomatik açıyor her ts için tek tek girip onu kapatma şansımda yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

yutzz yazdı: Cum Mar 27, 2020 3:59 pm query portunu değiştiğimizde o serverquerylogin açık olsa bile giremiyorlarmı bi firmada görmüştüm free ts3 veren serveradmin yetkisinde query login yoktu bende otomatik sisteme bağlasam tsleri otomatik açıyor her ts için tek tek girip onu kapatma şansımda yok
query portunu farklı port yaptırıcaksınız ve o portla sadece siz erişim sağlayabileceksiniz, bu durumda ts3den queryl ogin ile açsalar bile query port değiştirildiği için yeni portu bilmeyecekleri için yine siz sadece erişim sağlayabileceksiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
yutzz

Mesaj gönderen yutzz »

Çok teşekkür ederim dostum ya mükemmelsin :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
yutzz

Mesaj gönderen yutzz »

TeaSpeak olan da yeni sürümde nasıl değişiyoruz ya orda bulamadım dosyaları değişik biraz :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala