Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Respect Ailesi Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Enesdalga72

Mesaj gönderen Enesdalga72 »

Forum Hesabım : enesreis-u12671/
Panel Mail : respectefsanesi31@yandex.com
Yasaklanan Klan : Respect Gaming
Konu Linki : Yasaklanmamın sebebini ömer bey biliyor

Herkese İyi Günler;

Merhabalar,Daha önce çok konu açtım bununla ilgili biliyorum yasaklıycaksınız her seferinde kabul etmiyceksiniz ama bende pişman olduğumu belirtmekteyim, bu ortamı aşırı derece de özledim yaptıklarım karşısında kendimi hatalı buluyorum. Ömer bey eğer bir abilik şansı verirseniz bunu değerlendirebilirim,çok kez yasaklandım haklı da olsam haksız da olsam gene de ben hatamı kabul ediyorum. Umarım bu konuda son ve tek şans verilir.

Son olarak büttün forum kullanıcıları ve klanlardan affetmelerini diliyorum eğer haksızlıkla ilgili birşey yaptıysam haklarını helal etsinler. İşim yağ çekmek de yasağı kaldırtmak gibisinden değil,hatamı bildiğim için söylüyorum. Şimdiden Teşekkür ederim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja35

Mesaj gönderen tovanja35 »

Enesdalga72 yazdı: Çrş Mar 18, 2020 1:41 am Forum Hesabım : enesreis-u12671/
Panel Mail : respectefsanesi31@yandex.com
Yasaklanan Klan : Respect Gaming
Konu Linki : Yasaklanmamın sebebini ömer bey biliyor

Herkese İyi Günler;

Merhabalar,Daha önce çok konu açtım bununla ilgili biliyorum yasaklıycaksınız her seferinde kabul etmiyceksiniz ama bende pişman olduğumu belirtmekteyim, bu ortamı aşırı derece de özledim yaptıklarım karşısında kendimi hatalı buluyorum. Ömer bey eğer bir abilik şansı verirseniz bunu değerlendirebilirim,çok kez yasaklandım haklı da olsam haksız da olsam gene de ben hatamı kabul ediyorum. Umarım bu konuda son ve tek şans verilir.

Son olarak büttün forum kullanıcıları ve klanlardan affetmelerini diliyorum eğer haksızlıkla ilgili birşey yaptıysam haklarını helal etsinler. İşim yağ çekmek de yasağı kaldırtmak gibisinden değil,hatamı bildiğim için söylüyorum. Şimdiden Teşekkür ederim
Ama bir kere yapan insan bidaha yapar bence konu yöneticiler bilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasağın kaldırılmıştır, bundan sonra çok daha dikkatli olmalısın