Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Windows 10 Format CDsiz

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
feartwd

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen feartwd »

Arkadaşlar merhaba aranızda Windows 10a cdsiz nasıl format atılır bileniniz vardır illaki araştırdım bende öğrendim fakat aklımda soru var. Ben Windows 10 Hariç tüm dosyaları silmek istiyorum. Yani Windows 10 baştan kurulmasın. Windows 10 hariç herşey silinsin. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen Red »

feartwd yazdı: Cmt Şub 29, 2020 4:38 pm Arkadaşlar merhaba aranızda Windows 10a cdsiz nasıl format atılır bileniniz vardır illaki araştırdım bende öğrendim fakat aklımda soru var. Ben Windows 10 Hariç tüm dosyaları silmek istiyorum. Yani Windows 10 baştan kurulmasın. Windows 10 hariç herşey silinsin. Yardımcı olabilecek var mıdır?
arama kısmına sıfırla yazdığınızda bilgisayarı sıfırla veya benzeri birşey çıkması gerekiyor tam hatırlamıyorum şu an ona girip adımları takip edin tüm diski temizle seçeneğine basacaksınız soracaktır windows 10 hariç herşeyi siler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OmerMETE
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Jail.AtalantaJB.Com
Clan İsmi: Atalanta Gaming
İletişim:

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen OmerMETE »

Windows Tuşuna tıkla sıfırla yazdığında karşına gelen ayarlarda , Temiz Kurulum - Kolay Kurulum Sekmesi Çıkacak.
Temiz Kurulum[b/] Pcyi Tamamen sıfırlar ilk gün haline getirir, Kolay Kurulum, Dosyalarını Saklayıp Format Atar Ve Hiç Bir İşe Yaramaz. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen ShooTeR »

feartwd yazdı: Cmt Şub 29, 2020 4:38 pm Arkadaşlar merhaba aranızda Windows 10a cdsiz nasıl format atılır bileniniz vardır illaki araştırdım bende öğrendim fakat aklımda soru var. Ben Windows 10 Hariç tüm dosyaları silmek istiyorum. Yani Windows 10 baştan kurulmasın. Windows 10 hariç herşey silinsin. Yardımcı olabilecek var mıdır?
8 gblik bir flash alıp msdn iso yazdırarak format işlemi uygulayabilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Artık format tan ziyade temiz görüntü atılmakta. Ama artık Microsoft bunu daha da kolaylaştırdı. Sistem Ayarları ekranından Sıfırlama yapabiliyorsunuz. Kısa yol olarak ta Windows 10 üzerinden gittiğimizde Görev çubuğunda arama bölümüne sıfırla yazdığınızda ilgili sihirbaz karşınıza çıkıyor. Ama sıfır kurulum istiyorsan Microsoft'un sitesinden gereken win10 imajını çekip flash bellek yardımı ile ya da direkt çalıştır mantığı ile de yapabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Taha Demirbaş yazdı: Cmt Şub 29, 2020 11:34 pm Artık format tan ziyade temiz görüntü atılmakta. Ama artık Microsoft bunu daha da kolaylaştırdı. Sistem Ayarları ekranından Sıfırlama yapabiliyorsunuz. Kısa yol olarak ta Windows 10 üzerinden gittiğimizde Görev çubuğunda arama bölümüne sıfırla yazdığınızda ilgili sihirbaz karşınıza çıkıyor. Ama sıfır kurulum istiyorsan Microsoft'un sitesinden gereken win10 imajını çekip flash bellek yardımı ile ya da direkt çalıştır mantığı ile de yapabilirsiniz.
image olayına görüntü deyince garipsiyorum. Bence usb üzerinden win atmak yerine, lisanslı win10 kullanıyor ise windows ayarlardan format atması daha iyi olur. Lisanslı ürün her zaman için en sağlıklısı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Yek'-ta yazdı: Cmt Şub 29, 2020 11:42 pm
Taha Demirbaş yazdı: Cmt Şub 29, 2020 11:34 pm Artık format tan ziyade temiz görüntü atılmakta. Ama artık Microsoft bunu daha da kolaylaştırdı. Sistem Ayarları ekranından Sıfırlama yapabiliyorsunuz. Kısa yol olarak ta Windows 10 üzerinden gittiğimizde Görev çubuğunda arama bölümüne sıfırla yazdığınızda ilgili sihirbaz karşınıza çıkıyor. Ama sıfır kurulum istiyorsan Microsoft'un sitesinden gereken win10 imajını çekip flash bellek yardımı ile ya da direkt çalıştır mantığı ile de yapabilirsiniz.
image olayına görüntü deyince garipsiyorum. Bence usb üzerinden win atmak yerine, lisanslı win10 kullanıyor ise windows ayarlardan format atması daha iyi olur. Lisanslı ürün her zaman için en sağlıklısı.
Bende garipsedim biraz da kulak alışkanlığı sanırsam. Dediğin gibi Windows ayarlarından sıfırlarsa daha az uğraşır bencede. 4-5 senedir format atmıyorum.
Edit: Maşallah diyelim yarın öbür gün yamulmayalım. :idea:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-NexuS

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen -NexuS »

Taha Demirbaş yazdı: Cmt Şub 29, 2020 11:45 pm
Bende garipsedim biraz da kulak alışkanlığı sanırsam. Dediğin gibi Windows ayarlarından sıfırlarsa daha az uğraşır bencede. 4-5 senedir format atmıyorum.
Kesin birisinin gözü değecek :(

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Windows 10 Format CDsiz

Mesaj gönderen ShooTeR »

Taha Demirbaş yazdı: Cmt Şub 29, 2020 11:45 pm
Yamuldunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala