Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs20 csgomod hk.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

pustonicky

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen pustonicky »

CSDuraginda CSGO Mod server adında biri server acınca özellikle ilk 30 neden forumda konu açma ve CSDuragi Yönetimine bildirme gereksiniminde bulunuyorsunuz ki? Ömer bey buraya bakmasa bile mutlaka minimum sunucuları En azından Kurulan mod/isim vs bunları zaten kontrol ediyordur.

Ayrıca CS:GO olarak söylediğiniz mod PRO TABANLI BİR MOD. bu Jailbreak Veya farklı bi mod mu ki Yönetim buna işlem uygulasın kardeşim. Adam isterse CS1.COM veya cs1.net i kiralar oraya csgo mod yazar oynar. Normal Pro modunun Modelli hali yani.

CS16.NET hakkında İhbar Konusu açtığınızda eyer size bir cevap gelmediyse demekki ilk 30 ip veya başka iplere csgo mod kurulabiliyor demektir.

Size ve diyer csgo modundaki serverlere Şahsım ve Clanım adına başarılar diliyorum. mod çoğaldıkca tatlı rekabet artacak ve oyun daha zevk vermeye başlayacaktır.

Selamlar, sevgiler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen ` White* »

Çocuğa bir tokat atmadığınız kalmış tebrik ederim.
Konu açması gayet normal. Pro tabanlı demişsiniz bir pro ya girin birde csgo moda acaba ne kadar sürede giriyor. Böylece oyuncu beklemeyip farklı sunucuya geçiyor
Ayrıca bu tür konular çok açıldı. İnsanlar merak hissi illaki doğuyor. Fakat size burda söz düşmüyor. Buranın bir sahibi ve ekibi var bırakın onlar karar versin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MamiReyiz [S]

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen MamiReyiz [S] »

Bırakın yetkililer ilgilenir Cs 16.net ile ilgili konu açıldı sıkıntı olmadı bununla ilgilide olmaz düşünüyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
philippamert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen philippamert »

Öncelikle Başımız Sağolsun 20 Şehidimiz var şuanlık sadece tekrardan 2 3 mesajımdada bildirdiğim gibi [ SADECE BİLGİ ALMAK İSTEDİM ] bilgi üzerine 1 postada dövseydiniz keşke çekelim o zaman cs1i kuralım öyle birşey varsa pro tabanlı der geçeriz o zaman bilgi almak bu platformda suç galiba benim sunucum csgomod ve bende çekmesini bilirdim eğer başka modlar kurulsaydı 20 ve altını

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-NexuS

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen -NexuS »

MamiReyiz [S] yazdı: Prş Şub 27, 2020 11:07 pm Cs16.nette csgo moddu sorun yok ? hala devam ?
Ömer telli cs21 ve üstü için fullmod izini verdi. Fakat buna bakaraktan cs16 ve cs20 kafasına göre mod değiştirmiş gözüküyor. Gözden kaçmıştır. Ömer telli fark etse zaten uyarır. Zamanında cs20 jail olmuştu. Whatsapp destek kısmından yazdım gerekli işlemi yaptılar. Sorun odaklı değil, çözüm odaklı olmak gerekiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

DarknessVevo
Server Ip/DNS: 213.238.173.31
Clan İsmi: Kaimera
İletişim:

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen DarknessVevo »

MoruQAbi yazdı: Prş Şub 27, 2020 10:45 pm Siz niye bu kadar takıldınızki adamlar yanlış birşey yapsalar zaten uyarılırdı
Aynen millet 20 ye pro harici bir mod kurulmasını bekliyormuş bunca zamandır 😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
philippamert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen philippamert »

DarknessVevo yazdı: Cum Şub 28, 2020 8:13 am
MoruQAbi yazdı: Prş Şub 27, 2020 10:45 pm Siz niye bu kadar takıldınızki adamlar yanlış birşey yapsalar zaten uyarılırdı
Aynen millet 20 ye pro harici bir mod kurulmasını bekliyormuş bunca zamandır 😂
eğer bir firmada herhangi bir yerde bir kural varsa ve bu kural çiğneniyorsa bunu söylemek bilgi almak suç değil ömer bey gereken cevabı verir diye düşünüyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

cs20 csgomod hk.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

CS GO mod için çalışmalarımız mevcut, tüm sunuculara kurulmasına izin vereceğiz

Link: