Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

istiklal_lin Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
istiklalvictoria

istiklal_lin Özür Konusu

Mesaj gönderen istiklalvictoria »

Yasaklanan kişinin ismi, kullandığı nicki : Victoria - forum üzerindeki üyelik (istiklal_lin)
Panelde kayıtlı olan e posta adresi : istiklalreyiz619@gmail.com
Forum üzerindeki yasaklanma linki : Yasaklanma linki bulunmamaktadır.

Ortağımdan bağımsız olarak açtığım JessinaryClan klanı xxx firmasına geçiş sürecinde yetkili birisinin sunucudaki benden habersiz "amx_say xxx ip sine geçtik" gibi bir komutu kullanmasından ötürü yasak yemişti.Ortağımın 2. kez yasaklanmasında hiçbir suçu yoktur.Gördüğüm kadarıyla da zaten klanın yasağı kalkmış lakin benim hesabımın yasağı kalkmamış.Bu yüzden ben de bir konu açmak istedim.Siz değerli yetkililerden ve ortağım can dostum @Aloyoshaa 'dan özür dilerim.Eğer ki yasaklanma sürecinde aktif olsaydım değil amx_say komutunu yani reklam atılmasına,yetkilileri sunucuya bile sokmazdım ve keşke de aktif olsaydım...Hem ortağıma mahçup oldum hem de sizlere.Pişmanlık duygusu içindeyim ve benim de yasağımın açılmasını talep ediyorum.Herkese Teşekkür Ederim ♥.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

istiklal_lin Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasağın kaldırılmıştır

Link: