Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Mystery Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
TapusuzZ
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mystery Özür Konusu

Mesaj gönderen TapusuzZ »

Son bir defa şansımı denemek için bu konuyu açıyorum ben 2015'den beri csdurag'nda barınıyorum ilk klan adım "Factions Druken"'dir Şimdi lafı uzatmadan hemen yasaklanma sebebime gelecek olursak benim ortağım Görkem"DALYAN" şuandada yasaklı olan Ömer"Barbaros" adlı kişinin ts3 adresine saldırıda bulunuyor. Bunun üzerinde barbaros,dalyanı şikayet ediyor,clan ve dalyan yasaklanıyor fakat benim panel ve forumumda yasak yok.Ardından 3 gün geçiyor ben dalyandan yaptığı yanlış sebebiyle ayrılıyorum ve ts65 cs132 de csgo mod olarak devam ediyorum. Sonra tam olarak gününü hatırlamıyorum bir yasaklanma geliyor sebebi yasaklanan "ADCLAN" clanı hakkında server tanıtımı yapmış olmam tabiki o zaman cs64 ts64 kullanılıyordu,bunun üzerine sadece forum hesabım yasaklanıyor panelim halen açık,yeni bir forum hesabı açarak neden yasaklandım diye konu açıyorum @Taha Demirbaş bana "Adclan tanıtım konusunu açtığınız saptanmıştır." Konu Link : "silinmis-konular/neden-yasaklandim-t333 ... 1m#p228259" ben son defa şansımı denemek istiyorum yaptıklarım için sizden çok özür dilerim her insan hata yapabilir ben 2. kez bir af diliyorum daha sunucunuzda ilk yasaklanmam.

Forum Adı : @MysterY
Panel Gmail : mhmtcrfth@gmail.com

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mystery Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Asıl yasaklanma sebebin, ödeme bildiriminden küfür etmen, o yüzden yasağın kalkmayacak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli