Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Bana Dark Professional`` ın serverindeki gibi /vips yazınca vipleri gösterecek plugin lazım acil

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

ZombiePlagueX'
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Bana Dark Professional`` ın serverindeki gibi /vips yazınca vipleri gösterecek plugin lazım acil

Mesaj gönderen ZombiePlagueX' »

ahmetsencanx2 yazdı: Cum Kas 22, 2019 1:33 am Sakin bir dille rica etmelisin bence, hemen atın acil lazım vs. vs. kelimeler kullanırsanız ShooTeR gibi bir çok kişi yanlış anlayabilir. Hemde alışılmışın dışına çıkın. Cso veya bize özenmeyin, eğer diğer sunuculardan farkınız olursa biryerlere varabilirsiniz.
Bunu anlayamadıkları için senin sever dışındaki escape serverleri tutmuyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Mesaj gönderen ` White* »

ahmetsencanx2 yazdı: Cum Kas 22, 2019 1:33 am Sakin bir dille rica etmelisin bence, hemen atın acil lazım vs. vs. kelimeler kullanırsanız ShooTeR gibi bir çok kişi yanlış anlayabilir. Hemde alışılmışın dışına çıkın. Cso veya bize özenmeyin, eğer diğer sunuculardan farkınız olursa biryerlere varabilirsiniz.
Api bana dark profosyonelin videodundaki mod lazım atabilir misin? :)

(Mizah amaçlı)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ahmetsencanx2

Mesaj gönderen ahmetsencanx2 »

` White* yazdı: Cum Kas 22, 2019 12:17 pm
Api bana dark profosyonelin videodundaki mod lazım atabilir misin? :)

(Mizah amaçlı)
:lol: Satmak istesek çoktan satardık da paraya ihtiyacımız yok bizim :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Mesaj gönderen ByPassage »

Berkant5476 yazdı: Cum Kas 22, 2019 1:29 am
ByPassage yazdı: Cum Kas 22, 2019 1:21 am
Berkant5476 yazdı: Cum Kas 22, 2019 1:03 am

kardesim benimle düzgün konus kusura bakarım burası yardımlasma platformu istedigim gibi yardım alırım buna sen karısamassın yardım etmiceksen hic mesaj yazma daha iyi yardım etmek isteyen kisiler yardım ediyo zaten
Derken ? Burdaki Herkes gibi Sende Normal Birisin Düşüncelerini Söylüyor Emir Verir Gibi Konuşamassın.
kardesim suan bos konusuyon laf atmak için sapan sacma seyler yazma emir diliyle konusmuyom ayrıca o soyledigim sey onun yapmak zorunda oldugu sey
Boşmu ? Forumda Daha Yenisin Kimsin Nesin Belli Değilsin Ama Sanki 5 Yıllık Oyuncusu Gibisin Sen Kimsinde Tanımadıklarinla Böyle konuşuyosun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>
Server Ip/DNS: CsXX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: AyrılmazLarTR

Mesaj gönderen [B.O.S.S]>>> »

Konuya bakılacak olursaK Arkadaşın Yazış stili Bazı insanlara emri vaki gibi olabilir . şahsen bende bi ara Öyle düsündüm .
fakat olayı büyütüp Tartışma yaratmanıza gerek yok . burası tartisma platformu degil .
Anlaşılan arkadaş forum kurallarını bilmiyor açmış oldugu Konunun başlıgındaki uzunluktan bakılacak olursak Yeni oldugundan Bunu Tartısarak Uzatmanız yerine Nazikce uyarıp dile getirmeniz daha faydalı olacaktır .
İyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Forum kurallarına uygun konu açın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli