Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Brave Klani Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
bravejb34
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Brave Klani Özür Konusu

Mesaj gönderen bravejb34 »

merhaba hepinize selamlar iyi forumlar
Yasaklanma Nedenim : CSDuraginda bulunan serverimi bir başkasına satmakdı bu olay 2017 yılının aralık ayında gerçekleşti bu olayda bana geçen parayı serveri benden satın alan kişiye parasının hepsini geri iade ettim serveri sattığım kişi ile dahi sorunumuz yok aramız iyi olay gerçekten çok eski ve ben cezamı fazlasıyla aldığımı ve ne yaptığımı fark ettim müsadeniz olursa ben tekrar server açmak istiyorum bu neden ile tüm CSDuragi forumu huzurunda CSDuragi üyeleri müşterileri çalışanları başta serveri sattığım Burak abiden ve Ömer Telli (abi) 'den özür dilerim birdaha asla böyle birşey ile karşılaşmayacağınızada söz veriyorum lütfen bu sefer beni dikkate alın ve bu kardeşinizi affedin yaptığım hatanın büyüklüğünü farkındayım fakat sizde büyüklük yaparak beni affedeceğinizi ümit ve arz ediyorum
hepinize tekrardan iyi çalışmalar ve iyi forumlar diliyorum
Yasaklanan Klan : Brave
Yasaklanan Kişi : Passage ( Kadir Kılıç )
Yasaklanan Kişinin forum hesabı : kadirkilicpassage
Yasaklanan eposta adresi : kadir.4321@hotmail.com

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
bravejb34
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Brave Klani Özür Konusu

Mesaj gönderen bravejb34 »

@ÖmeR TeLLi
abi yasağımızın son durumu nedir bir ben kaldım cevaplanmayan kararını bekliyorum ömer abi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ereneren
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Brave Klani Özür Konusu

Mesaj gönderen ereneren »

Ömer abi hesap yasaklandı farklı yerde aynı konu hakkında cevap gelmediği için konu açmıştım konu kilit yemedi yasaklı oldum nir yardımcı olurmusun yas

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Brave Klani Özür Konusu

Mesaj gönderen ShooTeR »

ereneren yazdı: Pzt Eyl 23, 2019 4:45 pm Ömer abi hesap yasaklandı farklı yerde aynı konu hakkında cevap gelmediği için konu açmıştım konu kilit yemedi yasaklı oldum nir yardımcı olurmusun yas
Hesabın banlandıgına göre af talebiniz onaylanmamış demektir, server satışı gibi illegal olaylara zaten af vereceklerini hiç sanmıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Metecan Bey

Brave Klani Özür Konusu

Mesaj gönderen Metecan Bey »

ShooTeR yazdı: Sal Eyl 24, 2019 10:56 pm
ereneren yazdı: Pzt Eyl 23, 2019 4:45 pm Ömer abi hesap yasaklandı farklı yerde aynı konu hakkında cevap gelmediği için konu açmıştım konu kilit yemedi yasaklı oldum nir yardımcı olurmusun yas
Hesabın banlandıgına göre af talebiniz onaylanmamış demektir, server satışı gibi illegal olaylara zaten af vereceklerini hiç sanmıyorum.
+1

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Brave Klani Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasaklısınız.