Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Tatsız yasaklanmamız HK

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

vatanc
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: KULLANMIYORUM

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen vatanc »

Jess yazdı: Pzr Haz 16, 2019 1:21 pm Şu ana kadar forum içerisinde hiçbir yasaklı kişi/klan/sunucu konularına bir kere bile olsun yorum yapmadım, karışmadım, alakam dahi olmadı. Beni ilgilendirmediğinden dolayı boş yorumlar yapmadım, yapmam da. Bu konuyu açan kişinin oyuncu adı ve yaptığı saldırılar haricinde kim, ne, nereli olduğuna dair zerre bir fikrim bile yok. Ancak beni her ne kadar alakadar etmese bile bir iki düşüncemi belirtmezsem içim rahat etmeyecek. Konuyu açan kişinin şu vakte kadar sunucu hizmeti almış ve alacak olduğum CSDurağı geneline yapmaya çalıştığı saldırıları, telif atma çabaları, şahsa ve dini değerlere ettiği hakaretleri ve küfürleri hala aklımda. Bu yaptıklarını klasik bir ergen davranışı olarak da görmüyorum, sanki kanlısı veya hasmını görmüş de o derece elinden geldiği bütün zararı vermeye çalışmış gibiydi. Yaptığı bütün bu saçmalıklardan sonra gelip özür konusu açması galiba gördüğüm en büyük yüzsüzlüklerden biri.
kardeşim ellerine beynine sağlık katılıyorum sana

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ömer-ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen Ömer-ADOW »

bence cs duragında bukadar cok yasaklanmıs birinin yasagi bida acılmasa cok iyi olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

İmam-POWER

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen İmam-POWER »

Jess yazdı: Pzr Haz 16, 2019 1:21 pm Şu ana kadar forum içerisinde hiçbir yasaklı kişi/klan/sunucu konularına bir kere bile olsun yorum yapmadım, karışmadım, alakam dahi olmadı. Beni ilgilendirmediğinden dolayı boş yorumlar yapmadım, yapmam da. Bu konuyu açan kişinin oyuncu adı ve yaptığı saldırılar haricinde kim, ne, nereli olduğuna dair zerre bir fikrim bile yok. Ancak beni her ne kadar alakadar etmese bile bir iki düşüncemi belirtmezsem içim rahat etmeyecek. Konuyu açan kişinin şu vakte kadar sunucu hizmeti almış ve alacak olduğum CSDurağı geneline yapmaya çalıştığı saldırıları, telif atma çabaları, şahsa ve dini değerlere ettiği hakaretleri ve küfürleri hala aklımda. Bu yaptıklarını klasik bir ergen davranışı olarak da görmüyorum, sanki kanlısı veya hasmını görmüş de o derece elinden geldiği bütün zararı vermeye çalışmış gibiydi. Yaptığı bütün bu saçmalıklardan sonra gelip özür konusu açması galiba gördüğüm en büyük yüzsüzlüklerden biri.
+1 ve gerçekten yaptığın yüzsüzlük. Bir abim demişti, insan vardır yaşı 25 dır ama 14,15 yaşındaki çocuktan daha aptaldır, insan vardır 14,15 yaşındadır 25 yaşındaki adam gibi düzgün insandır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

CycL0Ne
Server Ip/DNS: 213.238.173.144
Clan İsmi: BLacK MasK Bas

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen CycL0Ne »

Şu boş saldırı atmalar felan ne kadar saçma amaçsız şeyler :) saldırı attınız da ne oldu yani csduragi sapa sağlam yerinde duruyor siz ise anca böyle yalvarıyorsunuz :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Bence hizmet akdi feshedilen kişilerin bir daha hizmet alamaması lazım. Fakat mahrumiyetlik olmasın diye bazı kişilere ve klanlara bir şans daha tanınıyor ama kimileri hala aynı kafada yine batırıyor.

Affedilir misin bilmem ama insanların diğer canlılardan ayıran farklardan birisi de kurallardır ,düşünmektir. Umarım yeri geldiğinde dediğimi anlar ve göz ardı etmezsin aynı hatalara düşmezsin..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omar
Server Ip/DNS: ImparatorCS:GO FUN
Clan İsmi: ImparatorCS

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen omar »

Suskunluğumu bozuyorum. Milli,Irki,Ahlaki ve Manevi değerlerimize hakaret etmeden önce, CSDurağı müşterilerine saldırı atmadan önce, CSDurağı adını karalamadan önce ve Yalakalık yapmadan önce ne düşünüyordun ?
Ek: Birde "Tatsız yasaklanmamız HK" diye başlık koymuşsun. Senin gelip tükürdüğünü yalaman mı tatsızlık ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Tatsız yasaklanmamız HK

Mesaj gönderen ByPassage »

Adam Bence Bu Kadar Kişi Yazdıktan Sonra Ömer Beyi Beklemeden Csdurağından Uzak Duracağını Anlamıştır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala