Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Brave Klani Af (Yanlıs bilgilendirme)

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
bravekadir
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Brave Klani Af (Yanlıs bilgilendirme)

Mesaj gönderen bravekadir »

merhaba selamlar hepinize bundan 2 3 gün önce bir af konusu açmıştım tekrar açıp yöneticileri meşgul ettiğim için özür dilerim ama affıma olumsuz yanıt verilme sebebinin (Dolandırma sebebi yüzünden yasağımın kalkmaması) yanlış anlaşılmaya yönelmesini istemedim
aslında doladırma gibi birşey yok hem suçlu hem güçlü gibi oluyorum ama benim serveri sattığım kişi serveri aldıktan 2 3 gün sonra panelime kayıtlı maili bana vermez isen şikayet ederim gibisinden tehditler savurdu bende o anın siniri ile şifresini değiştirdim CSDuragi panelimin daha sonra 2 3 saat geçmeden yasaklandım zaten
haklı gibi muamele asla yapmıyorum kendime ama bilin ki tek haksız taraf ben değilim bu arada
ben serveri sattığım kişinin her türlü para iadesini yaptım ve gönlünü aldım anlaştık konuştuk olayı çözüme bağladık
bunlarında bilinmesini istedim vaktinizi alıp yazdıklarımı okuduğunuz için hem özür hemde teşekkür ederim
sanırım serveri satmaya kalkanlara af veriliyormuş bende affedilmek istiyorum lütfen beni anlayın
birdaha en ufak pürüz çıkarmıyacağıma tüm CSD oyuncularının yöneticilerinin huzurunda söz veriyorum affedilmeyi 4 göz ve büyük heves ile bekliyorum karar Ömer abinin
Hepinize teşekkür ederim iyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim

yasaklanan mail adresi : kadir.4321@hotmail.com
yasaklanan klanın sahibinin nicki (benim) : Passage
yasaklanan klanın sahibinin forum nicki : kadirkilicpassage

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd