Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Türknet İnternet Sorunu

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Türknet İnternet Sorunu

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Merhaba konu açmayı özlemişim be
sorunum var hala çözemedim normalde benim internet dw hızım 70 Mbps upload hızım 35 Mbps fakat ben bir haftadır dw 15 upload 1 geziniyorum öyle modem formatladım vs yine aynı bazı akıllı arkadaşlarımız diyecekki şimdi türkneti ara adamların müşteri hizmetleri yok desteğine ticket açıyorum bana tt kaynaklı arıza yok bilgisi attılar bugün bir destek kayıdı açtığımda şu mesaj geldi cevap olarak

'Cep telefonunuzu ve ev telefonunuzu aradım fakat size ulaşamadım.İlettiğiniz arızayla ilgili kontrollerimi sağladıyıp,Hız profilinizi en stabilden hızlı konumuna getirdim.Download Mevcut Hızınız 95487 kbpsye çıktı.Upload mevcut hızınızda 41759 kbpsye çıktı.Sorun yaşamanız halinde arıza kaydı açabilirsiniz.Diye yazıp kaydınızı kapatmıştım. fakat sonradan kontrol ettiğimde ıp almamaya başladığınızı gördüğümden,hız profilinizi en stabile getirdiğim. online duruma geldi.Download Mevcut Hızınızda 9328 kbpsye düştü.Upload mevcut hızınızda 1016 kbps düştü.Modeminiz vdslyi desteklemiyor olabilir.Eğer modeminiz vdslyi destekliyorsa kaydın içine yazmanızı rica ederiz.'

böyle bir dönüş oldu modemim vdsl türknet bizlik arıza yok diyor sonra bu mesaj geliyor benim sorunum hala devam ediyor bilgisayarı formatlicam en sonunda başına gelen veya sorunu bilen çözülen çözecek varsa lütfen söyleyebilirmi kafayı yedim yahu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Türknet İnternet Sorunu

Mesaj gönderen Yek'-ta »

"bilgisayarı formatlicam en sonunda"? Adam yazmış zaten sana sorunun hat ile ilgili olduğunu. Ticketa devam et.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Rasher

Türknet İnternet Sorunu

Mesaj gönderen Rasher »

Bilgisiyardan kaynaklı birşey değildir telefonda veya tablettede aynı sorunu yaşıyorsan Türknet Müşteri Hizmetlerine bildir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Türknet İnternet Sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

serkan ebcin yazdı: Pzr May 19, 2019 8:02 am Merhaba konu açmayı özlemişim be
sorunum var hala çözemedim normalde benim internet dw hızım 70 Mbps upload hızım 35 Mbps fakat ben bir haftadır dw 15 upload 1 geziniyorum öyle modem formatladım vs yine aynı bazı akıllı arkadaşlarımız diyecekki şimdi türkneti ara adamların müşteri hizmetleri yok desteğine ticket açıyorum bana tt kaynaklı arıza yok bilgisi attılar bugün bir destek kayıdı açtığımda şu mesaj geldi cevap olarak

'Cep telefonunuzu ve ev telefonunuzu aradım fakat size ulaşamadım.İlettiğiniz arızayla ilgili kontrollerimi sağladıyıp,Hız profilinizi en stabilden hızlı konumuna getirdim.Download Mevcut Hızınız 95487 kbpsye çıktı.Upload mevcut hızınızda 41759 kbpsye çıktı.Sorun yaşamanız halinde arıza kaydı açabilirsiniz.Diye yazıp kaydınızı kapatmıştım. fakat sonradan kontrol ettiğimde ıp almamaya başladığınızı gördüğümden,hız profilinizi en stabile getirdiğim. online duruma geldi.Download Mevcut Hızınızda 9328 kbpsye düştü.Upload mevcut hızınızda 1016 kbps düştü.Modeminiz vdslyi desteklemiyor olabilir.Eğer modeminiz vdslyi destekliyorsa kaydın içine yazmanızı rica ederiz.'

böyle bir dönüş oldu modemim vdsl türknet bizlik arıza yok diyor sonra bu mesaj geliyor benim sorunum hala devam ediyor bilgisayarı formatlicam en sonunda başına gelen veya sorunu bilen çözülen çözecek varsa lütfen söyleyebilirmi kafayı yedim yahu
Bu modem arayüzündeki hat degerlerinin yazdigi kismi ss alip atabilirmisin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Türknet İnternet Sorunu

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Evin içinde veya bina üzerinde sana gelen tekil hatta ekleme varmı ? Varsa kontrol et.
Arada splitter vs varsa cikart direkt bagla bi baglanti testi yap. Normalde kontrole TT Ekiplerinin çoktan gelmesi gerekiyordu

Haberdar et

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Türknet İnternet Sorunu

Taha Demirbaş yazdı: Pzr May 19, 2019 12:24 pm Evin içinde veya bina üzerinde sana gelen tekil hatta ekleme varmı ? Varsa kontrol et.
Arada splitter vs varsa cikart direkt bagla bi baglanti testi yap. Normalde kontrole TT Ekiplerinin çoktan gelmesi gerekiyordu

Haberdar et
hayır yok zaten kutuya çok yakınım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Türknet İnternet Sorunu

Rasher yazdı: Pzr May 19, 2019 8:38 am Bilgisiyardan kaynaklı birşey değildir telefonda veya tablettede aynı sorunu yaşıyorsan Türknet Müşteri Hizmetlerine bildir.
her cihazda aynı sorun maalesef

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Türknet İnternet Sorunu

Yek'-ta yazdı: Pzr May 19, 2019 8:15 am "bilgisayarı formatlicam en sonunda"? Adam yazmış zaten sana sorunun hat ile ilgili olduğunu. Ticketa devam et.
en son ticketa kadar sorun yok deniliyordu ama çıkar ortaya teknik destekleri kız arkadaş gibi bir mesaj atıyorsun 10 saat sonra dönüş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Türknet İnternet Sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

@serkan ebcin modem arayüzündeki hat değerlerinin ssini atabilirmisin rica etsem ?
Marj değerleri vs.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
serkan ebcin

Türknet İnternet Sorunu

ShooTeR yazdı: Pzr May 19, 2019 3:31 pm @serkan ebcin modem arayüzündeki hat değerlerinin ssini atabilirmisin rica etsem ?
Marj değerleri vs.
eyy güzel uğur biliyorsan neden her akşam düşerken bana söylemiyorsun akşam atarım sana

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala