Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

serverimi nasıl geliştirebilirim

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ulu @ Team yazdı: Prş Mar 07, 2019 2:37 pm Doldurmak için uğraşırsan dolduramazsın. Büyük clanların hiç biri doldurmak için açmamıştır genele bakarsan. Hepsi ortam için açılmış clanlardır. Ortam için çabala, doldurursun rahatca.
Ama bunun için de ek yardım almak şart tabi oda YÖNLENDİRME istediğiniz kadar çabalayın dolmuyor, zaten serverlar arık zor doluyor istisnalar harici tabi gerisi bomboş

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

Özcan Örs yazdı: Prş Mar 07, 2019 3:10 pm
Ulu @ Team yazdı: Prş Mar 07, 2019 2:37 pm Doldurmak için uğraşırsan dolduramazsın. Büyük clanların hiç biri doldurmak için açmamıştır genele bakarsan. Hepsi ortam için açılmış clanlardır. Ortam için çabala, doldurursun rahatca.
Ama bunun için de ek yardım almak şart tabi oda YÖNLENDİRME istediğiniz kadar çabalayın dolmuyor, zaten serverlar arık zor doluyor istisnalar harici tabi gerisi bomboş
JailBreak'ta ne yönlendirmesi : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Ulu @ Team yazdı: Prş Mar 07, 2019 3:12 pm
Özcan Örs yazdı: Prş Mar 07, 2019 3:10 pm
JailBreak'ta ne yönlendirmesi : )
Güzel kardeşim biz şuan JB den bahsetmiyoruz yalnız nasıl doldurulur ondan bahsediyoruz farklı modlardan, ortamlardan bahsediyoruz.
Jail de YÖNLENDİRME olmadığını bende biliyorum sadece doldurmak istiyorlarsa YÖNLENDİRME yapsınlar diyorum, konuyu açan arkadaş zaten moddan bahsetmemiş YENİ açacakmış bende fikir sunuyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

Özcan Örs yazdı: Prş Mar 07, 2019 3:27 pm Güzel kardeşim biz şuan JB den bahsetmiyoruz yalnız nasıl doldurulur ondan bahsediyoruz farklı modlardan, ortamlardan bahsediyoruz.
Jail de YÖNLENDİRME olmadığını bende biliyorum sadece doldurmak istiyorlarsa YÖNLENDİRME yapsınlar diyorum, konuyu açan arkadaş zaten moddan bahsetmemiş YENİ açacakmış bende fikir sunuyorum
MASKOT* yazdı: Çrş Mar 06, 2019 9:56 pm
ByPassage yazdı: Çrş Mar 06, 2019 9:55 pm Serverine ne mod kurmak istiyorsun
JailBreak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Ulu @ Team yazdı: Prş Mar 07, 2019 3:29 pm
Özcan Örs yazdı: Prş Mar 07, 2019 3:27 pm Güzel kardeşim biz şuan JB den bahsetmiyoruz yalnız nasıl doldurulur ondan bahsediyoruz farklı modlardan, ortamlardan bahsediyoruz.
MASKOT* yazdı: Çrş Mar 06, 2019 9:56 pm
ByPassage yazdı: Çrş Mar 06, 2019 9:55 pm Serverine ne mod kurmak istiyorsun
JailBreak
O yazıyı görmemişim :D :D :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Erdem//Hayalet//
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Erdem//Hayalet// »

MASKOT* yazdı: Çrş Mar 06, 2019 9:50 pm Başlıktanda Gördügünüz Gibi Server Aldıgımız Zaman Nasıl Adam Çekebiliyorsunuz
İyi YonetimEkibi vs.
Gibi Kalite Plugin
Bunlardan Baska Ne vardır ?
Gecen Bi Tane Serverin Toplantısına Gittim Toplantısı 12 kişiydi
Başka Bir klanın Toplantısına Gittim Toplantısı 60 Küsür Kişiydi
Bukadar Kişiyi Nasıl Çekebiliyorlar
Lütfen Yardımcı Olurmusunuz ?
Bende Bir Toplantımda 60 kişi Görmek İsterim Ve Bunun İçin Çoğu Şeyide Yaparım :)
Şimdiden Teşekkürler
Merhaba, kardeşim serverin yada ts3 varmı bilgim yok ama uzun vadeli böyle işler yapacaksan, kalabalık bir ortama sahip olmak istersen, çabuk pes etmiceksen bir çok konuda destek çıkarız görüşmek için ts3 adresimize bekleriz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MASKOT*

Mesaj gönderen MASKOT* »

Bana Verdiginiz Destek İçin Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim Server Kurdugum Zaman Yardıma İhtiyacım Olursa Söylerim Bana Çıktıgınız Destek İçin Teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

VokalistDiyafram
Server Ip/DNS: CS49 CS82
Clan İsmi: ADORA GAMİNG
İletişim:

Mesaj gönderen VokalistDiyafram »

Aynen kardeşim birde userlerle çok ilgilenmelisin ilgilenmedigin zaman çıkıyorlar bendede öyle oluyor küfür argo kullanmalarına izin verme ortamı kur emin ol hergün 20 30 kişi CEKECEKTIR

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Merhaba kardeşim hellforce gaming kurucusuyum her toplantimizda 70 vs ,80 kişi oluyoruz 3 buçuk yildir varız ilk öncelikle klanını duyurcaksin reklamlar olsun klanın adi cikicak klaninda ortamının duyurulcak yönetim ekibin sağlam olucak bu tabikider 2 veya 3 ayda olucak DİE birşey yok 1 veya 2 yıl gecicek emek verilecek 2 4 aylık klan hemen oralara gelemez..düşük ip servetin olsun sağlam plugin ve yaşı büyük komutcun olsun her komutta ve ts3 de kurallı ve düzenli ts3 odaları iconlar bannerler bunlar önemli düzen olucak..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MASKOT*

Mesaj gönderen MASKOT* »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzr Mar 10, 2019 11:22 pm Merhaba kardeşim hellforce gaming kurucusuyum her toplantimizda 70 vs ,80 kişi oluyoruz 3 buçuk yildir varız ilk öncelikle klanını duyurcaksin reklamlar olsun klanın adi cikicak klaninda ortamının duyurulcak yönetim ekibin sağlam olucak bu tabikider 2 veya 3 ayda olucak DİE birşey yok 1 veya 2 yıl gecicek emek verilecek 2 4 aylık klan hemen oralara gelemez..düşük ip servetin olsun sağlam plugin ve yaşı büyük komutcun olsun her komutta ve ts3 de kurallı ve düzenli ts3 odaları iconlar bannerler bunlar önemli düzen olucak..
Hellforce gaming olarak bana çok destek çıktınız Sana Ve Ekibine Çok Teşekkür Ederim Ayaz Abi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala