Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Respect Gaming Yasağı

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
EnesReiS3

Respect Gaming Yasağı

Mesaj gönderen EnesReiS3 »

Merhabalar ömer bey,ilk öncelikle bu 2. yasaklanmam bunun içinde kusura bakmayın biz respect gaming olarak bu sunucunuzdaki 8.
yılımız ve sunucunuza gerçektende aşık olduk bilinmeyen tatsızlıklar ve bi takım hatalar oldu bunlar içinde kusura bakmayın Biz sunucunuzda Respect Gaming diye clan ismimiz yayıldı sizleride seviyoruz. ben yasaklanırken arkanızdan 1 kere bile küfür etmedim veya küfürlü konular açıpta küfür etmedim büyüklerime sonsuz saygım var ve bu yalan değil yaşım 27 'dir.biz sadece en yakın arkadaşım
istediği için 1 aylık geçtik normalde csduragiden hiç ayrılamazdık en yakın arkadaşımın isteğiyle geçtik 1 aylık için ve sonradan geri
dönecektik hata yaptık bunu biliyoruzki hatasız kul olmaz affetmenizi istiyoruz.

panel e posta : respectefsanesi31@yandex.com

forum yasaklanmış kullanıcı : enesreis-u12671/

Yasaklanan Clan Adı : Respect Gaming
Kullanıcı : EnesReiS`

forum üzerindeki yasaklanma linki : silinmis-konular/respect-gaming-baska-s ... ng#p216950

+ Ömer Bey Panelimiz içinde sizinde bildiğiniz gibi 290 tl vardı onuda taktim ederseniz sevinirim. bunu söylerken utanç duyuyorum ama durumum iyi değil sizden rica ediyorum teşekkürler.

Affetmeniz dileğiyle Sevgilerle Csduragi Ailesi.

[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Respect Gaming Yasağı

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasak kaldırılmıştır.