Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Clan Adımız Kullanılıyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Groove Graphics
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen Groove Graphics »

ChormeCAN yazdı: Cmt Haz 30, 2018 11:24 pm
Groove Graphics yazdı: Cmt Haz 30, 2018 11:15 pm
ChormeCAN yazdı: Cmt Haz 30, 2018 11:14 pm

Bunu size değilde yetkili bir arkadaş'a atmamız daha uygun olur.
O zaman burda konu açmak yerine ömer beye mail atmayı tercih edebilirdiniz.
Kardeşim biz sana belge atmak zorunda değiliz diye bunu neden bizim ömer beye mail atmamız gerekiyor forum değilmi burası benim sana herangibi bir kanıtlama durumum mu var senmisin bu cs durağı nın yetkilisi artık konuyu saptırıcak yorum atmassan sevinirim.
Kardeşim şuanda hatalı sensin konuda mesajı yanlış yazmışsınız gelip hala bana atar yapıyorsun ? [@Bilinmeyen Etiket] ilgilenirsek iyi olur abi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Konuyu uzatmadan şu sözde belgeleri görmek istiyorum, lütfen tartışmayın. Yoksa her iki tarafa da birer eksiyi basacağım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Sabır edelim kanıtlar geliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Bu yazım burada kalsın. www.TeamTR.org alan adını da kullanmaları sizin yararınıza olur, onun yararına olmaz. Oyuncu siteye girdiği zaman sizi görür.
Yek'-ta yazdı: Pzt Oca 02, 2017 2:36 pm Birebiri değilde biraz farklı bir olayı benimde başıma geldi ve geliyorda. Yüzsüz bir isim şimdi ismini vermeyeyim, ben ne yaparsam aynısını yapmaya çalışıyor, hatta üstüne küfür ediyor. Bu yüzsüz kişi zamanında server isminide aynı bizimkisi gibi yaptı. Hatta bununlada kalmayıp alt clan olarak MR diye bir alt clan kurdurtmuş. Bunları ben [@Bilinmeyen Etiket] ye ilettim bir şey yapamayız dedi. Hala da bu kişi yüzsüzlüklerine devam ediyor.

Şimdi bu server CSDurağın da değilde başka bir sunucuda olsaydı? Bu sefer ne yapacaktınız? CS5Com'un sahibi benim yakın arkadaşım, Server isimleri TSK Gaming, e aynı isimde başka bir sunucuda daha TSK Gaming var? İkiside pro, hatta CSDurağında TSK Gaming diye bir de jail server var, ama benim yakın arkadaşım ile hiçbir alakası yok. Onlarda bir şey yapamıyor.
Resim

Size tavsiyem, http://www.FuriensWar.com alan adını alıp server isminize http://www.FuriensWar.com yazmanız olur, o zaman farkı oyuncular anlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ChormeCAN
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen ChormeCAN »

Yek'-ta yazdı: Cmt Haz 30, 2018 11:32 pm Bu yazım burada kalsın. www.TeamTR.org alan adını da kullanmaları sizin yararınıza olur, onun yararına olmaz. Oyuncu siteye girdiği zaman sizi görür.
Yek'-ta yazdı: Pzt Oca 02, 2017 2:36 pm Birebiri değilde biraz farklı bir olayı benimde başıma geldi ve geliyorda. Yüzsüz bir isim şimdi ismini vermeyeyim, ben ne yaparsam aynısını yapmaya çalışıyor, hatta üstüne küfür ediyor. Bu yüzsüz kişi zamanında server isminide aynı bizimkisi gibi yaptı. Hatta bununlada kalmayıp alt clan olarak MR diye bir alt clan kurdurtmuş. Bunları ben [@Bilinmeyen Etiket] ye ilettim bir şey yapamayız dedi. Hala da bu kişi yüzsüzlüklerine devam ediyor.

Şimdi bu server CSDurağın da değilde başka bir sunucuda olsaydı? Bu sefer ne yapacaktınız? CS5Com'un sahibi benim yakın arkadaşım, Server isimleri TSK Gaming, e aynı isimde başka bir sunucuda daha TSK Gaming var? İkiside pro, hatta CSDurağında TSK Gaming diye bir de jail server var, ama benim yakın arkadaşım ile hiçbir alakası yok. Onlarda bir şey yapamıyor.
Resim

Size tavsiyem, http://www.FuriensWar.com alan adını alıp server isminize http://www.FuriensWar.com yazmanız olur, o zaman farkı oyuncular anlar.
Patent sahibi şahin yani TeamTR'nin 2010 Yılındaki ilk kurucusu ''Jacky*'' Nickli arkadaşımıza ilettim belgeleriyle gün içinde veya yarın konuya yorum yapacaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

Groove Graphics yazdı: Cmt Haz 30, 2018 11:14 pm Bir web sitesi ile hiçbirşey olmaz.Öncelikle ys belgen olmalı bu web sitesi için,sonra noterden imzalı belgelerin olmalı bu isim benim diye.
Size şunu sormak istiyorum, ys belgesi ne alaka? Ys belgesi ne açıklar mısın? Neden bu adamların yer sağlayıcısı olması gerekiyor?

Yani bu adamlar içerik sağlayıcısı, yer sağlayıcısı ne alaka?

Bana bunları cevaplayın, size gerekli cevapları vereceğim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

EmirhanBeyBeta yazdı: Pzr Tem 01, 2018 1:01 am
Groove Graphics yazdı: Cmt Haz 30, 2018 11:14 pm Bir web sitesi ile hiçbirşey olmaz.Öncelikle ys belgen olmalı bu web sitesi için,sonra noterden imzalı belgelerin olmalı bu isim benim diye.
Size şunu sormak istiyorum, ys belgesi ne alaka? Ys belgesi ne açıklar mısın? Neden bu adamların yer sağlayıcısı olması gerekiyor?

Yani bu adamlar içerik sağlayıcısı, yer sağlayıcısı ne alaka?

Bana bunları cevaplayın, size gerekli cevapları vereceğim.
Emirhaaaan .d kimlerle uğraşıyoruz kimler bize laf söylüyor kimler bize bunu bunu kanıtla diyor .d nerden nereye geldik yahu .d ys belgesi ne alaka ? gülüyorum ve acıyorum.. yarın gerekli kanıtlar sunulacak şahin kardeşimizi bekliyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Clan Adımız Kullanılıyor

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Değiştirilmiş gözüküyor.

Link: