Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ana Panelden Küfür H.K

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
EmirhanÖNCEL

Ana Panelden Küfür H.K

Mesaj gönderen EmirhanÖNCEL »

Öncelikle Selamun Aleyküm Bir Arkadaşın Önerisiyle Bu Konu Yu Açıyorum Ben Server Açtım Cs128 Ts131 Diye Serverımda 12 Fln İlerliyorduk , Sonra Bir Adam Geldi Adı noAHHH Diye Şuan Ts59.csduragi.info da Takılıyor
<18:52:47> Trying to resolve hostname ts59.csduragi.info
<18:52:48> Trying to connect to server on ts59.csduragi.info
<18:52:48> You are banned permanently. Reason: " Buraya Kürtte - Türkte Girer Ama Orrospu Çocugu Giremez / noAHHH"
Öyle Konuştuk Anlaştık Ortak Olduk Bu Arkadaşla Ana Paneli İstiyordu Hergün Bende Doğrulama Kodu Atıyodum Girmesi İçin Şuan Halen Ana Panel Paylaşmak Yasakmı Bilmiyorum . En Son Ben Bu Arkadaşa Ana Paneli Verdim Beraber Serveri Ödiyecektik Serverimiz Yükselmişti 25 Aşşağısına Düşmüyordu Bu Arkadaş Benim Yönetimlerimi , Slotlarımı , Komutcularımı Örgütledi Ve Benim Adıma Olan Ana Panelden Ömer Bey 'e Küfür Yazmış Hatta Whatsapp Ta Fln Paylaşıyordu Ki Kayıtları Kaybettim Umudumu Kaybettim Benim CSD De Olan Hayatımı Bitirmişti Artık Sonra CeLLaT* Diye Bir Arkadaş Geldi Sağ Olsun Bana Forumda Konu Açmamı Önerdi Ana Panelden Yönetime Atılan Ticketi Silmeye Çalıştım Ama Silemedim Öyle Kaldı Taaki CeLLaT* İle Tanışana Kadar Şuan Çok Bir Beklentim Yok Panelim Gitti Panelimde TL De Vardı Ve Benim CSD Deki Hayatımı Bitirdi Gerekli Olanın Yapılmasını Arz Ederim ...

Panelin Emaili : moonstargaming204@gmail.com Yasğımın Kalk Masını Arz Ederim ...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

CeLLaT*
Clan İsmi: ForeSTR

Ana Panelden Küfür H.K

Mesaj gönderen CeLLaT* »

[@Bilinmeyen Etiket] arkadaş ana panel paylaşımının yasak olduğunu yeni öğrendi bı hatadır yapmış gerisi size düşer...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Ana Panelden Küfür H.K

Mesaj gönderen ulyoS »

Merhabalar, ben sizin yanınıza 50 kere geldim değil mi?

Noah adlı türeme arkadaş benim serverime de saldırmaya çalıştı sizi satacak diye.

Ömer bey bunu göz önünde bulundurun ben normalde uyardım bu arkadaşları.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Ana Panelden Küfür H.K

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Ban acıklaması Tanıdık geldi. Daha Once banada saldırmıs veya reklam atmıs olabılır cunku arkadas redımde.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Ana Panelden Küfür H.K

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Hesap açılmıştır

Link: