Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

NuriReisHD Özür ( Geri Dönme ) Konusu

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
nurireishd0

Mesaj gönderen nurireishd0 »

Merhabalar Sayın Forum Kullanıcıları Ve Ömer Abi , öncelikle 4 yıldır csduragında bulunmaktayım , bu sene olan bir kargaşa yüzünden haberim olmadan açıklama yapılmadan csduragindan yasaklandım . 1 kere daha yasaklanmıştım ve yasağım kalktıktan sonra tamamen forum için çalışıp youtube ve sunucumun iyi yerlere gelmesi için çalıştım . Sorabilirsiniz forumdakilere 1 kere bile yasağım kalktıktan sonra kesinlikle kural dışı bir şey yapmadım . Olan olayda haksız benim yasaklanma sebebim de , yasaklı kullanıcıyı haberim olmadan ortağımın bulundurmasıydı . Fakat panel benim üzerimeydi o yüzden olan bana oldu ve ben yasaklandım , eve geldiğimde kendimi yasaklı gördüm . Ama her şey adına özür diliyorum umarım affedilirim her şey size kalmış bir şey dediğim gibi tekrardan tek amacım klanımı en iyi yerlere getirip CSDuragi sunucusunda kurallar dışına çıkmayarak güzel bir oyun geçirmek olacak. Teşekkürler ....

Yasağımın kalkması dileğiyle...

[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »