Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

TeamTR/Af Konusu

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
IMANSIZ ALPER
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

TeamTR/Af Konusu

Mesaj gönderen IMANSIZ ALPER »

Merhaba Ömer abi ben TeamTR sahiplerinden IMANSIZ WINSTON HOCA.

Yasağımızın Sebebi : 1 arkadaş 2 clanının paneline girip 2 clanada saldırı atıyor ve 2 clanda yasaklanıyor doğal olarak.

Ömer Abim Sesli konuşma fırsatı bulduk cidden 10 numara bi insansın bir çok kez yanlış yapmış olabiliriz bu konuyu klişe açmıcam içimden ne geçiyorsa söylicem.

yektaya tavırlarım cidden yanlıştı sonuçta o bir admin haksızlık ettiğimi düşünüyorum ve özür dilemeyi sevmesem bile herkesin önünde özür diliyorum hakkını helal et yekta.

ömer abi TeamTR 84. ip'de dünya 1. almış bir clan '' yapamazsınız o ipde'' dediler inat ettik ve 1. aldık bunun beraberliğinde bir çok başarıya ulaştık dostluğa kardeşliğe.

Saldırı yapan kişi Oğuzhan diye biri abi bu adamın csdurağında serveri felan yok bunu zaten gelip arkadaşı bildirdi k l a diye biri isterseniz sorabilirsiiniz.

Ömer abi 9-10 belki daha belki daha çok sayısı farketmez bence yasaklıyız yasaklıyken boş durmadım csdurağına vurup hakaret eden tüm youtube kanalları kapattım.

veya saldırıları engelledim bunlarla övünmüyorum siz bu hosting'de güzel şeyler olmasını istiyorsanız bende tabikide istiyorum çünkü kaliteli bir hosting.

Yasaklıyken başka bir sunucuya geçmedik geçmeyide düşünmedik.

Youtube'da çektiğim videolar'ın altına gelen yorumları birleştirip bir video hazırladım izlemek isterseniz buyrun :
https://www.youtube.com/watch?v=cPFva5MYYks&t

sevilmeyen bir clan değiliz az çok dostumuz var tabi düşmanımızda var ama ağır basan yer dostluk.

affet ömer abi bu hasrete son verde bizde adam gibi takılalım.

Server yönetmeyi eğlenmeyi kardeşliği dostluğu gülmeyi özledik ömer abi inşallah kaldırırsın hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun iyi günler diliyorum.

TÜM CSD EKİBİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM.

Tüm yasaklı arkadaşlarıma başarılar diliyorum hepimiz için hayırlısı olsun beyler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

TeamTR/Af Konusu

Mesaj gönderen vanessaaa »

inşahllah yasagın kalkar alperim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

TeamTR/Af Konusu

Mesaj gönderen ARZ* »

Fazla yorum yazip konuyu kirletmek istemiyorum bayadir yasaklisin yasaginin kalkmasi ve eski ortami getirmeniz dilegiyle inşallah kalkar yasaginiz son söz Ömer Beyde

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

TeamTR/Af Konusu

Mesaj gönderen ENESIZM »

Bende yasağının kalkması taraftarıyım Alperim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

TeamTR/Af Konusu

Mesaj gönderen Poseidon* »

Yasağın inşallah kalkar kanka.

Link:
Linklerini gizle