Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

AlperSoylu Özür Konusu

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
AlperBey35

AlperSoylu Özür Konusu

Mesaj gönderen AlperBey35 »

Merhabalar, ben Alper bundan neredeyse 1,5 - 2 yıl önce panelim ile beraber yasaklandım. Bayramda şikayetler affediliyor iken Kurban felan diyorken aktif olamadım ve 1 yıl önce Kurbanın 2. günü şikayet bölümü kapanmadan önce konu açtım. Kapandığı için konum silindi ve yasaklı kaldım o gün bu gündür şikayet bölümünü beklemekteydim nihayet bu gün açıldı. Ömer abi 4-5 ay önce panelimin banını açtınız hatta mail atmıştım hatırlarsınız, şimdi de forum üzerinde ki ve CSD üzerinde ki kullanıcı adım konusunda Özür dilemek istiyorum, tüm içtenliğim ile senden özür diliyorum. Çoğu arkadaşımız sever tanır beni eski hesabımda "1300" mesajımın 400'ü eklenti istek yardım etme konularınaydı.. Ben tekrar CSDurağı ailesine katılmak istiyorum. Vereceğiniz karar için şimdiden teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

AlperSoylu Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Forumdaki kullanıcı adın nedir?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
AlperBey35

AlperSoylu Özür Konusu

Mesaj gönderen AlperBey35 »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Haz 07, 2018 7:37 pm Forumdaki kullanıcı adın nedir?
@@alpersoylu34 dü, yasaklandığım kullanıcı adım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

AlperSoylu Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Ban kaldırılmıştır

Link: