Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

online banner ?

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

online banner ?

Mesaj gönderen ShooTeR »

sorumakinesi yazdı: Çrş May 16, 2018 1:28 pm Zor bir şey değil. Fakat PHP programlama dilini birazda olsa bilmeniz ayrıca yaptığınız çalışmayı yayına alabilmek için paylaşımlı Linux hosting ve alan adı hizmeti almalısınız. Bu gereksinimler projeyi kendi geliştirecek olanlar için geçerlidir.
Ustte bilgilendirme linki atildigi takdirde neden ayni cevabi yazarsiniz anlamam hosting ve domain hizmetlerini free hizmetlerdn saglayabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

sorumakinesi

online banner ?

Mesaj gönderen sorumakinesi »

ShooTeR yazdı: Çrş May 16, 2018 1:31 pm
sorumakinesi yazdı: Çrş May 16, 2018 1:28 pm Zor bir şey değil. Fakat PHP programlama dilini birazda olsa bilmeniz ayrıca yaptığınız çalışmayı yayına alabilmek için paylaşımlı Linux hosting ve alan adı hizmeti almalısınız. Bu gereksinimler projeyi kendi geliştirecek olanlar için geçerlidir.
Ustte bilgilendirme linki atildigi takdirde neden ayni cevabi yazarsiniz anlamam hosting ve domain hizmetlerini free hizmetlerdn saglayabilir.
Bağlantı paylaşıldıktan sonra yine yorumlar yapılmış. Bende konu üstünden kısaca özetlemek istedim. Bu şekilde yazılı tepki vermeniz bana göre anlamsız. Ayrıca ücretsiz barındırma hizmeti ve alan adı hizmeti ile nereye kadar gidilebilir? Tamamen belirsiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

online banner ?

Mesaj gönderen ShooTeR »

sorumakinesi yazdı: Çrş May 16, 2018 1:43 pm
Bağlantı paylaşıldıktan sonra yine yorumlar yapılmış. Bende konu üstünden kısaca özetlemek istedim. Bu şekilde yazılı tepki vermeniz bana göre anlamsız. Ayrıca ücretsiz barındırma hizmeti ve alan adı hizmeti ile nereye kadar gidilebilir? Tamamen belirsiz.
Sadece banner kullanimlik free hosting,domain gayet gelişiguzel kullanilabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

online banner ?

Mesaj gönderen Poseidon* »

ShooTeR yazdı: Çrş May 16, 2018 6:11 pm
sorumakinesi yazdı: Çrş May 16, 2018 1:43 pm

Sadece banner kullanimlik free hosting,domain gayet gelişiguzel kullanilabilir.
Bir blogspot veya tk bile gelişi güzel kullanılmaya müsait.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR

online banner ?

Mesaj gönderen ShooTeR »

Zaten bende bundan bahsediyorum benimde sitem .tk gayet kullanisli...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

sorumakinesi

online banner ?

Mesaj gönderen sorumakinesi »

ShooTeR yazdı: Çrş May 16, 2018 6:11 pmSadece banner kullanimlik free hosting,domain gayet gelişiguzel kullanilabilir.
Tabii ki kullanılabilir, kullanılmadığını iddia eden de yok zaten. Sizden aydınlatıcı bir proje bekliyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JaveranGe
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CsX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: oxY StarWarS BF
İletişim:

online banner ?

Mesaj gönderen JaveranGe »

Bu tip bannerleri csd veya başka sunucuda kullanamazsınız.Kullanabilmek için öncelikle vds alıp script ile ts3 server kurmalısınız.Sonrada FTP yolu ile dosyaları atin.Hizli resim linkini de eklenince banneriniz yüklenmiş olucak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
DarkSould
Clan İsmi: NG -> NationalS
İletişim:

online banner ?

Mesaj gönderen DarkSould »

JaveranGe yazdı: Cum May 18, 2018 9:44 pm Bu tip bannerleri csd veya başka sunucuda kullanamazsınız.Kullanabilmek için öncelikle vds alıp script ile ts3 server kurmalısınız.Sonrada FTP yolu ile dosyaları atin.Hizli resim linkini de eklenince banneriniz yüklenmiş olucak.
bende zaten csd ts3 kullanmıyorum şuan vds sunucum var içine ts3 kurulu hayrına yapacak biri arıyorum :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JaveranGe
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CsX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: oxY StarWarS BF
İletişim:

online banner ?

Mesaj gönderen JaveranGe »

DarkSould yazdı: Cum May 18, 2018 9:57 pm
JaveranGe yazdı: Cum May 18, 2018 9:44 pm Bu tip bannerleri csd veya başka sunucuda kullanamazsınız.Kullanabilmek için öncelikle vds alıp script ile ts3 server kurmalısınız.Sonrada FTP yolu ile dosyaları atin.Hizli resim linkini de eklenince banneriniz yüklenmiş olucak.
bende zaten csd ts3 kullanmıyorum şuan vds sunucum var içine ts3 kurulu hayrına yapacak biri arıyorum :D
Birisi yapmaz ise Pazar günü yaparım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
DarkSould
Clan İsmi: NG -> NationalS
İletişim:

online banner ?

Mesaj gönderen DarkSould »

JaveranGe yazdı: Cum May 18, 2018 10:12 pm
DarkSould yazdı: Cum May 18, 2018 9:57 pm
Birisi yapmaz ise Pazar günü yaparım.
bekliyor olacağım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli