Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Call Of Duty WW2 sorunu

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
turhanreis07

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen turhanreis07 »

tum dosyaları dogruladım ama yine olmadı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

en kısa zamanda win 10 'a geçip tekrardan denermisiniz çoğu sorununuz ortadan kalkacaktır. Eğer donanım sorunlu bir sorunun var ise belli olacak. win7 desteği artık kalkmıştır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ViTaLiTy.
İletişim:

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen ViTaLiTy. »

Overclock falan yaptıysan ayarları eski haline getirmek sorununu çözebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

ViTaLiTy. yazdı: Sal May 15, 2018 12:30 pm Overclock falan yaptıysan ayarları eski haline getirmek sorununu çözebilir.
Katılmıyorum overclock aşırı yükseltince sistem acılmaz direk oc yapınca oyunları vs. etkilemez...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
turhanreis07

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen turhanreis07 »

overclock yapmadım çok uğraştım olmaıd pc yi win 10 yapcam

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen vanessaaa »

windows 7 dede yaparım fakat ugraşmam lazım öle bir sistemin varsa windows 10 pro kullanmanı tavsiye ederim windows 7 eski beta oldugu için windows güncellemelerinde windows 10 da sıkıntısız sorunsuz yaşarsın .d

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ViTaLiTy.
İletişim:

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen ViTaLiTy. »

ShooTeR yazdı: Sal May 15, 2018 8:35 pm
ViTaLiTy. yazdı: Sal May 15, 2018 12:30 pm Overclock falan yaptıysan ayarları eski haline getirmek sorununu çözebilir.
Katılmıyorum overclock aşırı yükseltince sistem acılmaz direk oc yapınca oyunları vs. etkilemez...
Emin misin? O.C. ı aşırı yapınca sistemde açılır, oyunlarda etkilenir. Senin bahsettiğin durum ne zaman meydana gelir örnek vereyim; Ekran kartının saat değerleri boştayken tam kapasitede çalışmaz. Tam kapasitede çalışmadığı sürece windows ekranında işlemlerini yapabilirsin ama sistem bir nedenden dolayı ekran kartını kullanmaya başlayınca sıkıntılar baş gösterir. Diyelim bir video açtın. Videoyu açtığın an gpu nun saat değerleri maksimum değere otomatik olarak çıkar. Bu da sistemin yanıt vermemesine ya da mavi ekrana sebebiyet verir. Aynı durum oyunlar içinde geçerlidir. Bazı oyunlar ilk açıldığı an saat hızlarını maksimum değeri çıkartır bazıları ise oyun başladığında bu değeri arttırır. Tabi artınca da senin dediklerin olur. İstersen oyun anında O.C. yap oyun anında etkilenir. Sistem açılmaz ya da oyunları etkilemez diye bir olay yok yani. Senin dediğin mantıkla ekran kartı sürekli maksimum hızlarda çalışıyor mantığı çıkıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Call Of Duty WW2 sorunu

Mesaj gönderen ShooTeR »

ViTaLiTy. yazdı: Pzr Haz 03, 2018 11:22 pm
ShooTeR yazdı: Sal May 15, 2018 8:35 pm
Emin misin? O.C. ı aşırı yapınca sistemde açılır, oyunlarda etkilenir. Senin bahsettiğin durum ne zaman meydana gelir örnek vereyim; Ekran kartının saat değerleri boştayken tam kapasitede çalışmaz. Tam kapasitede çalışmadığı sürece windows ekranında işlemlerini yapabilirsin ama sistem bir nedenden dolayı ekran kartını kullanmaya başlayınca sıkıntılar baş gösterir. Diyelim bir video açtın. Videoyu açtığın an gpu nun saat değerleri maksimum değere otomatik olarak çıkar. Bu da sistemin yanıt vermemesine ya da mavi ekrana sebebiyet verir. Aynı durum oyunlar içinde geçerlidir. Bazı oyunlar ilk açıldığı an saat hızlarını maksimum değeri çıkartır bazıları ise oyun başladığında bu değeri arttırır. Tabi artınca da senin dediklerin olur. İstersen oyun anında O.C. yap oyun anında etkilenir. Sistem açılmaz ya da oyunları etkilemez diye bir olay yok yani. Senin dediğin mantıkla ekran kartı sürekli maksimum hızlarda çalışıyor mantığı çıkıyor.
Yazdıklarının tamamını okumadım ancak kendi yazdığımın son kısımlarını duzeltiyorum overclok yapınca oyunlarda performans artışı alırsın ancak ilk yazdıgımda haklıyım neden her sistemin belli bir overclock yapma düzeyi var diyelim sen örnek olarak 3.4 ghz işlemciyi overclock yaparak 3.8 3.9'a yükseltmek istiyosun ama 4.0'a alıyorsun görüntü gelmiyor bilgisayar açılmıyor bunu söylemek istiyorum ben.
Bizim tayfa olarak büyük çaplı facebook grubumuz var bana inanmıyorsan atayım linkini git sor aşırı overclockda sistemden görüntü gelmez, görüntü alamazsın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala