Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sürekli olarak forumda ban yemem ?

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ehlibay
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen ehlibay »

artık bu olaydan bıktım adam hakaret ediyor şahsıma klanıma susuyorum adamı şikayet ediyorum yandaki butondan ve ben forumdan 1 ay uzaklaştırılıyorum
adamlar forumdaki konumu baltalıyor konumda onlara cevap veriyorum ve yine ceza olarak klan tanıtım konum forum üzerinden siliniyor forum yönetimi tarafmı tutuyor yoksa tarafsızmı ? [@Bilinmeyen Etiket]
Forum kullanıcı adım tengrijail

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Poseidon* »

Çok fazla agresif davranıyorsun, çok boş mesaj atıyorsun. Gereksiz yere kavgaya gitmeye veyahut gereksiz yere iftiraya gidiyorsun. Kurallara uymuyorsun, tamam şikayet et butonuna basıyorsun ama neden bastım uyarı attırdım vb diyerek mesaj kasıyorsun bırak sus? Daha sayayım mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Konu baltalanmasına vs. ben zaten uyarıyı orada size değil baltalayana verdim. Üstüne de size cevap vermeyin ve göze batmayın diye de eklentiyi kapatmanızı size söyledim.
Orada silinenlere taşımamın amacını da size söyledim. Kayda değer bir güncelleme yaparsanız uplatırsınız buna da izin veririm dedim. Bu kayda değer olayda sunucunuza daha önce kimsenin görmediği ve emek vererek yaptığınız eklenti duyurusu olabilir dedim. Siz yine de kampanya var diye konuyu uplattırdınız. Ondan önce de bir kaç yeni üyelik ile konuyu uplattırma çabanız vardı. Onlara bir şey demedim sadece yorumları sildim.
Son yorumlarınızda da alakasız bir konuya bot atiyorsunuz diyerek ortalığı gerip cevap aldığınızda da hakaret ediyorlar diye bildirmeniz oldu. Ortada hakarette yoktu, sadece haklı bir cevap vardı. Ona rağmen devam ettirdiniz. Bende yorumları silerek banladım.
Daha evvelden de 4 uyarınız, birde Ömer TELLİ nin 1 ay tartışma sebebi ile attığı ban vardı. Farklı bir hesap açarak(kural dışı bir davranış) isteğiniz doğrultusunda 1 hafta kala banın açılmasını talep ettiniz açtım.
Her ne kadar alttan alsam bile davranışlarını da bir değişiklik olmadı. Bende gerekçeleri yazarak 1 ay ban attım, hatta bunların arasında farklı bir hesap açarsanız forumdan kalıcı olarak yasaklanacaksınız yazdım. Normalde sizin yerinizde olan birisi için zaten forumdan kalıcı uzaklaştırıldı, çoktan.
Özet ile 1 ay olan yasağınız artık kalıcı olmuştur. Farklı bir hesapta ısrarcı bir şekilde devam eder iseniz Ömer TELLİ ile görüşüp CSD ip üzerinden uyarı geçmesini talep edeceğim.

İyi forumlar, iyi oyunlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Not düşülsün, açtığı bütün üyelikler tek kullanımlık mail. Daha da açılmaz banı. Gören olursa delil ile bildirmesi yeterli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli