Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Pc on jaklar calismiyor

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
İlyas ERTEKİN

Pc on jaklar calismiyor

Mesaj gönderen İlyas ERTEKİN »

Arkadaslar pc em win 7 arka jaklar calisiyor ama mic girisi calismiyor sadece hoporlor ve kulaklik onde ise 2 jac da calismiyor driver yukleyemeyi denedim yukluyorum fakat herhangi birsey acilmiyor anlamadim sorun nedir yardimci olurmusunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Pc on jaklar calismiyor

Mesaj gönderen Poseidon* »

Jak girişleri arızalanmış olabilir anakart üzerinde doğru oturtulmamış olabilir görmeden birşey diyemeyiz driverler güncelse bozulmuştur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Pc on jaklar calismiyor

Mesaj gönderen ENESIZM »

Yan kapağı çıkartıp jakların kablosunu takip et. Nereye takılmış olduğuna bak anakart modelini googlea yazarak ufak bir araştırma yapıp nereye takıldığını öğren ve dikkatlice yerleştir. İnce olduğu için ters harekette kırılabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Pc on jaklar calismiyor

Mesaj gönderen ShooTeR »

Konu Acan yazdı: Prş Şub 08, 2018 6:48 pm Arkadaslar pc em win 7 arka jaklar calisiyor ama mic girisi calismiyor sadece hoporlor ve kulaklik onde ise 2 jac da calismiyor driver yukleyemeyi denedim yukluyorum fakat herhangi birsey acilmiyor anlamadim sorun nedir yardimci olurmusunuz.
Kasandan anakartına ön portlardan giden 2 kablo var usb kabloları bunlardan biri usb portlarını biri jak portlarını calıstırır iki kabloyuda kontrol et anakart uzerinde usb-5 veya usb-6 diye yazar yada usb-1 usb-2 diye yazar dikkatlice oturup oturmadıgını kontrol et eğer zaten tamamıyle porta oturmuş ise cıkartıp tekrar tak kontrol et eğer çalışmaz ise on jak portların bozulmuş demektir belli bir ömru var hepsinin benimkilerde bozulmaya gidiyor :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala