Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ömerbeye sövülüyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xeɴoɴ GaminG
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Cs141.CsDuragı.CoM
Clan İsmi: THE AVENGERS
İletişim:

Ömerbeye sövülüyor

Mesaj gönderen Xeɴoɴ GaminG »

Ömerbey cs66 cs74 panelinden sövüyolar ticket acıyolar oranın sahibi hala kapatmıyosunuz ticket açık ken kapatıyosunuz . böle bir şey varmı ? satlıga cıkcak die bekliyoruz yakına vidyo atıcam size sövüldügü ve bişey yapmadıgınıza dair . bizim panelimizden sövülse hemen kapanır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ömerbeye sövülüyor

Mesaj gönderen Ktalko »

Bune Ya? Sen nerden Biliyorsun? Sizin Hemen Kapanıyor Diye Birşey Mi Var? Beğenmiyorsan Çık Git?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xeɴoɴ GaminG
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Ömerbeye sövülüyor

Ktalko yazdı:Bune Ya? Sen nerden Biliyorsun? Sizin Hemen Kapanıyor Diye Birşey Mi Var? Beğenmiyorsan Çık Git?
sanane konuşmana dikkat et hayırdır ? çık git ben soru soruyom lafa atlama sen ne karışıyon benim konum çık git !!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ömerbeye sövülüyor

Mesaj gönderen Ktalko »

Xeɴoɴ GaminG yazdı:
Ktalko yazdı:Bune Ya? Sen nerden Biliyorsun? Sizin Hemen Kapanıyor Diye Birşey Mi Var? Beğenmiyorsan Çık Git?
sanane konuşmana dikkat et hayırdır ? çık git ben soru soruyom lafa atlama sen ne karışıyon benim konum çık git !!
Csdurağına Sitem Ediceğine Beklemeyi Öğren? Panelden Sövüldüğünü Nerden Biliyorsun? Hayırdır Diyorsunda Napıcaksın? Forum Burası.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xeɴoɴ GaminG
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Ömerbeye sövülüyor

Ktalko yazdı:
Xeɴoɴ GaminG yazdı:
Csdurağına Sitem Ediceğine Beklemeyi Öğren? Panelden Sövüldüğünü Nerden Biliyorsun? Hayırdır Diyorsunda Napıcaksın? Forum Burası.
sanane sanane sanane sanane benim konum istersem söverim sanane biliyom çünkü yanımda sövdü cs66 alıcam gelme kardeş çık git konumdan

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Ömerbeye sövülüyor

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Söven kendini nasılda belli etti,
./logs/ts3server_2017-09-09__21_46_11.693895_47.log:2017-09-18 18:38:10.235464|INFO |VirtualServerBase|47 |client connected '! @вαşкαηвєу1'(id:6954270) from 176.123.26.139:54760

Söven adamın ip adresininden başkanbey nicki ile giriş yapmıs.

Bu başkanbey salağının server açtığını görürseniz şikayet edin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli