Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Ben Kimim ?

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Ben Kimim ?

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Arkadaşlar Öncelikle Hepinize Merhaba Bu Konu İçin İzin Aldım Çok Şey Olursa Kitlenir Her Neyse Konumuza Geçelim
Ben 21 Yaşındayım İstanbulda Oturuyorum Adım Alper Cs 1.6 Oyununa 13 Yaşında Başladım 7 Senelik Geçmişimde Sadece 1 Sene Ara Verdim Tabi O Zamanlar Çocuk Oldugum İçin Okul Nedeniyle Server Açtığım İlk Zaman 15 Yaşındaydım Hiçbirşey Bilmiyodum Yavaş Yavaş Öğrene Öğrene Buralara Kadar Geldik Bir Çok Kez 1. Yaşadım ALLAHA Şükür Halada Öyle Eklenti Hakkında Pek Bilgim Olduğu Söylenemez Sağolsun CAN Dostum @vanessaaa Bana Bir Dosya Attı İçinde Eklentiler Pluginler Flean Var Onunla Burda Bildiğim Şeylere Yorum Atıyorum Dostum Var Düşmanım Yok Amacım Forumda Güzel Şeylerinde Olmasını Hatırlatmak Herkez Kendini Anlatarak Burda Dahada Sıcak Ortam Kurabiliriz Bence Ben Başladım Anlatmak İsteyen Anlatır Tanıtır Kendini.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ben Kimim ?

Mesaj gönderen Poseidon* »

Merhabalar, ben @TeamTR ismimi vermek istemiyorum, Türkiye Gaming, Kaos Gaming, kendi açtığım TeamTR Gamingde hizmet gösterdim birçok serverde yetkim oldu felan filan 21 yaşındayım yakında evleneceğim babamın orta bir holding yöneticisi (kurucusu) olması nedeni ile hep baba parası yedi denir bana ama öyle birşey olmadı evim arabam var taliplerimi bekliyorum felan ckmdmf neyse Alper kardeş bende böyle biriyim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MertMatin*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: CANAKKALE

Ben Kimim ?

Mesaj gönderen MertMatin* »

Ben HayaleT '' Namı Değer MertMatin* 2015 CANAKKALE isminde clanimi kurup ozmandan bu zamana kadar allahin izniyle geldik ve devam etmeyide düşünüyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ben Kimim ?

Mesaj gönderen Ktalko »

Hadi bende katılayım kardeşim. Eski hesabım bir sebepten dolayı ban yedi. (EmirhanBeyBeta) KTALKO ismi ile forumda geziyorum. Göbek ismim Hunter olcak nerede ise :) 17 yaşında cs işi ile 4 5 senedir uğraşıyorum. Biizn-i Hüda ailesi ile zirve yaşamıştık. Bir çok Clanım oldu. (THEBETA - DoubLee vs.) Ve bir çok dostum ve düşmanım oldu. Şuanda ismini vermek istemediğim bi clan da çok güzel bir şekilde devam ediyorum. Yeri geldi kardeşim dediğim arkadaşım sandılar beni. Yeri geldi ona Ktalko diye sövdü ler :D neyse forumda bulunan çok güzel arkadaşlıklarım oldu. @IMANSIZ WINSTON HOCA , @TeamTr unutulmıcaksınız keratalar :) Ve forumda canım sıkılınca muhabbet edebildiğim güzel insan @leonhifi Sabri abi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

YeKTaBEYy
Clan İsmi: IMPERIAL GAMING
İletişim:

Ben Kimim ?

Mesaj gönderen YeKTaBEYy »

Merhaba Arkadaşlar Herkes Yazmış Bende Yazim Dedim :D Makedonyada Yaşıyorum Şuanlık Türkiyedeyim 10 Günlügüğüne 21 Yaşındayım Cs 1.6 Oyununa 15 Yaşımda Başladım Önceleri Swlerde Komut Verirdim Farklı Nicklerle Sonradan Bi Kere Sw Açtım Sonra Hep Açası Gelior İnsanın Öyle Öyle Bugunlere Geldik 15 Eylülde Üniversitem Başlicagı İçin Fazla Giremiorum Sw Ts Felan Eklenti Konusunda Az Çok Anlıorum Yavaş Yavaş Diyelim :D Site Tasarımı , Sanal Makine Konusundada İyiyim Çoğu Arkadaşa Yardımcı Oldum Bu Konularda Öyle İşte Aklıma Gelen Bunlar :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Ben Kimim ?

Mesaj gönderen noeldayi »

Merhabalar Ben Burak Namı Değer cs 1.6 ve forumda Noeldayı ; olarak bilinirim. Yaşım 20 ve elektrik - elektronik alanında üni 3 e gidiyorum. Cs 1.6 ya csduragının 2011 yıllarında 31.xx classlarında HarBİ Gaming ve birçok klanda yer almışlığım vardır. Bana sorarsanız en berbat ortam cs 1.6 ortamıdır. Ama alıştık yapacak birşey yok . Şuan Atlanta Gaming'deyim @sizofrenresul ile birlikte yolumuza bakıyoruz.

Umarım kendimi azda olsa tanıtmışımdır. iyi forumlar dilerim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala