Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim Ömer Telli - Lütfen Affet

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
palleyciyiaffet

Mesaj gönderen palleyciyiaffet »

Selamun Aleykum Omer Telli 10 tane hesaptan özür mesajı açtım fakat hepsi yasaklandı ben sureklı eposta açıp kayıt oluyorum.
öncelikle malum bayram geldi server açacagım sizin sunucunuz kadar kaliteli güvenli sunucu yok lütfen beni affedin
eger tekrarı bir durum olursa yasaklayın. fakat lütfen şimdi affet. yasaklanmamın sebebi belli.
evet haksızım salaklık yaptım ama akıllandım lutfen bu konuyu kabul edin ömer abim görsün.
haksız oldugumu kabulleniyorum kücüktüm salaklık yaptım. lütfen affet artık tekrar geri döneyim lütfen
burdan zarar verdigim herkestende özür dilerim. youtubeye affet omer tellı dıye vıdeolarda atıyorum artk yararlı ne bulursam youtubeye atıcagım csd aılesı faydalansın lütfen affet ömer abi
saygılar iyi forumlar - PaLLeYCi*

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Sunucu açabilirsin.