Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Forum Üzerinden Yasaklandım

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
SensLeagt
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen SensLeagt »

Merhaba Forum Üzerinden Ts3'de Banlanmak Yetmezken Birde Üstüne Sabahtan Akşama Kadar Uğraştığım Forum Hesabım Banlandı IMANSIZ WINSTON HOCA yani Evet Şikayet Bölümünde Çok Fazla Takıldım Ama Son Günlerde Herkezde Görmüştür Eklentilerde Yardımcı Olmaya Çalısıyorum Tamam Eyvallah Haklı Olabilirsin Bişey Diyemem Ama Bana Bir Bilgi Versen Daha Doğru Olmazmı Kalıcı Yasaklanmak Nedir Abi Benim Serverim Var Hergün Sabah Akşam Gece Gündüz Forumda Takılan Birisiydim Sorunda Çıkartmıyodum Artık 1 Ay Banlarsın Beklerim 2 Ay Banlarsın Beklerim Bakarım Oraya Buraya Beklerim 2 Ay Ama Kalıcı Yasaklandımmı Onuda Bilmiyorum Ne Kadar Yasaklandım Bir Bilgi Verin Lütfen @Yek'-ta Bey Bir Ban Konusu Açtım Diye Sabah Akşam ugrastıgım Hesabım Gitti Clouz Emrah Kardşimle Aram Zaten İyi Benim O Adamı Çıldırtınlar Beni Ne İlgilendirir Gidin Sorun Benmi Çıldırtmışım Adamı Benim Şuan Hakkım Yeniyor Ne Kadar Yasaklandım Onuda Bilmiyorum 2-3-4 5 Ayda Beklerim Sıkıntı Yok Bir Bilgi Verseniz Yeter Bana. Ts3'de Yediğim Ban Kalsın Hiç Kalkmasın Umrumda Değil Benim İçin Önemli Olan Yer Burası Forum Cidden Hatam Olduysa Kusura Bakmayın.

İyi Günler Dilerim Herkeze Kolay Gelsin Verdiğim Rahatsızlıkdan Dolayı Hepinizden Özür Dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Ban süresi önümüzdeki günlerde belirlenir hesabına işlenir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli