Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Affedin.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
xCSDx
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Affedin.

Mesaj gönderen xCSDx »

Sabah kalktım panelime girdigimde hesabıma ulaşamadım. kapandıgını ve yasaklı oldugunu gördüm. valla hicbişeyden haberim yok. sunucumdaki biri saldırı yaptı diye ben saldırı yapmış gibi yargılanıp faceden küfür yiyip serverimin kapanması üzücü bir durum. sunucu acabiliyo muyuz. sonucta biri yaptı diye 195 kisilik clan yok oldu. Server açabiliyo muyuz.

(KuzenlerGaming)
Cs64-Ts15
- flydoom62@gmail.com -

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

mrgaming

Affedin.

Mesaj gönderen mrgaming »

saldırıyı yapmasaydınız kardeş serverime hiçbi sorun olmazdı + ilker farklı hesapla gelipde burda başkalarını kandırmaya çalışma sabah kalkmış panel yokmuş vs. sen kendin istedin gidin şikayet edin ne olcakki diye serverim istedigi kadar kapansın zararı size olur demiştin şimdi burda neler diyorsun hem saldırıyı yapın sonrada affedilmeyi isteyin dalgamı geçiyorsun ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

deha4848s
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs131.csduragi.com
Clan İsmi: quanariL

Affedin.

Mesaj gönderen deha4848s »

Ömer telli Haksızlık Yapmıssınız. Kuzenler Geri Gelmeli :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Affedin.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

O sunucunuzdaki "biri" dediğiniz şahısa panelinizi vermeyecektiniz,yasaklısınız

Link: