Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kaos Gaming Ozur Konusu

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Insafsız Gamıng
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Kaos Gaming Ozur Konusu

Mesaj gönderen Insafsız Gamıng »

En son konu Actımda 1 ay demıstınız banlarken ancak ıstedımz kadar on ıp olsun baska sunucda yok alısamıyoruz doldurmaktan deegıl. ancak kendımız buraya aıt hıssedıyoruz ve 15 20 gun gectı sıze kufur eden herkez tsmızde serverımzda barındırmıyoruz. sızden rıcam artık affedın bızı sıze en ufak hakaret edıceklerını bılsem bu zamana kadar hıc aldırmazdım Jaılde sızın sunucnuzda ıyı Yerlere geldımıze ınanıyorum. buna ınanırken kendımı nıye rıske atıyım Omer bey klanım sızın cevabınızı beklıyor yaklasık 15 20 gun gectı karsılında ne dersenız yapmaya tum klanım hazır. olumlu cevaplarınız beklıyoruz lutfen on yargılı olmayalım. bızım kımseye zararımız olmadı kımse gelıp banala saldırdın dıyemez tek hatam sıze hakaret eden 2 kısııyı barındırmısım ancak farkında degıldım olaylardan haberım yoktu burada ogrendım sımdı cevabınız bkelıyorum. ıyı forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Kaos Gaming Ozur Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Klanında sende yasaklı.
Banlandıktan sonra buraya gelip açtığın küfürlü konuları da biliyoruz.
İnsanda biraz gurur olur, tükürdüğünü yalamaya ne kadar meraklısın diyeceğim de, daha 15 yaşındasın bunlara muhtemelen aklın ermez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli