Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kaos gamıng affola lutfen

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
mustafa kemal3
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen mustafa kemal3 »

ONCELIKLE HERSEY ICIN KIMSE KUSURA BAKMASIN OMER BEY KARSILIGI NE OLURSA OLSUN AFFEDILMEK ISTIYORUZ... ACIKLAMANIN HEPSINI OKURSANIZ SEVINIRM yekta omer beyın cevabını bekleyesıye kadar kapatma lutfen
merhabalar, ben kaos gamıng ın yonetıcısı slayer forum adımla mustafakemal1 benım face book sayfam 3 yıl once engellendıgı ıcın oradan yazmaadım
sımdı yasaklamısınız bızı belkı kendııze gore haklı yerlerınız vardır bılemmm ama attıgım kanıtlara bır goz gezdırmenızı ıstıyorum
https://www.youtube.com/watch?v=kEX8yWPACCo

bu arkadasın acıklamasına bakarsanız bız sıkayet ettık dıyor yanı zacaynsley bunlardan ? yetersız kanıt dıceksınız

yasaklanmama vıdeomuz . https://www.youtube.com/watch?v=uD0AuVkPN8k

burada ben afk odasındayım hıc bı seyden haberım yok bu haberı o forum konusunda ogrendım bunlara ragmen elle tutulur bır kanıt yoktu bızım serverımız neden kapandı baska bır sebepmı bvar

eger baska bır sebep yok ıse sunu dıyıcem arkadas nenreı ahmet ın de orada oldunu gosterıyor karanlık gamıng sahıbı ama nıcın ? onlar degılde bız kımse yanlıs anlamasın yanı aynı konuda ıkı sw sahıbı va dıyorlar. ama sadece bızınkı kapanıyor sebepı oradakılerın ıp adresını bııyormsunuz neye dayanarak kapatıyorsunuz ?cıdden benım hıcbırseyden haberım yok. sadece anlamıyorum nıye?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Bak Mustafa, iyi hoş Ömer abi için bu konuyu bekletirim ama imparator gaming yasaklandıktan sonra ki imparator gaminge yazdığın "nasılsın kardeşim sana demiştim kaos gaming s..." tarzı mesajın sebebi ile bir müddet ne bu forumda nede CSD sunucularında seni istemem. Bu olayları normalde takip etmem ama foruma bağlı olduğunuz için uzaktan takip ettim.

Bu arada Ömer TELLİ nin dediği her şey bir bir çıkıyor. Bunlar gitti maksimum 2-3 haftaya geri dönerler demişti. Dediği gibi de oldu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mustafa kemal3
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

omer bey ıyı haberınızı tum klanıma beklyıoruz. yekta sunu soylıyım banlanan klana hakaret hatırlayan vardır bız asaklandımızda excenalxe hobbala cubbala fln fılan dıyordu bızde karsılık vermek ıstedık ozur dılerız. yasaklananlar hatasını anladında ozur dıledı kabul edıldı forumda onlıne olursa benım sahsen hatam yok klanımın kurucusunun hatasıydı oda keshde zaten artık benımde keshle bır baglantım yok. yanı dıyecegım okı ıyı nıyetınızıe sıgınıyoruz. benım sızle bır sıkıntım yok kesh kapanınca keshın oyuncuları o haraketı sergılemısler ancak o vıdeoda ben yokum habersızdım yemın ederımkı konuyu foumda ogrendım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mustafa kemal3
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Yek'-ta yazdı:Bak Mustafa, iyi hoş Ömer abi için bu konuyu bekletirim ama imparator gaming yasaklandıktan sonra ki imparator gaminge yazdığın "nasılsın kardeşim sana demiştim kaos gaming s..." tarzı mesajın sebebi ile bir müddet ne bu forumda nede CSD sunucularında seni istemem. Bu olayları normalde takip etmem ama foruma bağlı olduğunuz için uzaktan takip ettim.

Bu arada Ömer TELLİ nin dediği her şey bir bir çıkıyor. Bunlar gitti maksimum 2-3 haftaya geri dönerler demişti. Dediği gibi de oldu.
haklısın ama ımparator konusunu yorumladım sımdı 2 3 hafta beklemem. benım klanım burayı ıstıyor ben burayı ıstıyorum klan benım klanım benden habersız olmus olay ben o olay oldunga evımde bıle degıldım cok ılgılenemedım. forumda 1400 mesajım vardı aktıf oldum bolum eklentı ısteklerı o kadar emegımı bosa sayıcak kadar mal degılım. bılgım dahırınde olucak olsaydı kesınlıkle boyle seye ızın vermezdım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

İnsan istediği yeri nasıl tehdit ediyor anlamıyorum. Anlık yaşamak bu olsa gerek. İleriyi görün Yapıyorum ama ya bişey olurda geri dönersem diye düşünürseniz yani ilerisini düşünürseniz iyi izlenim bırakabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
mustafa kemal3
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

redarmygaming yazdı:İnsan istediği yeri nasıl tehdit ediyor anlamıyorum. Anlık yaşamak bu olsa gerek. İleriyi görün Yapıyorum ama ya bişey olurda geri dönersem diye düşünürseniz yani ilerisini düşünürseniz iyi izlenim bırakabilirsiniz.
haklısın buna dıyıcek bırseyım yok aptallık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Konu kilit. Ömer TELLİ geldiği zaman cevaplar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasaklısın

Link: