Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Forumdan Yasaklanma

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
daLLas
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen daLLas »

Sizinle başka bir yerden ulaşamadığım için konuyu buraya açma gereği duydum.
İsmim Ahmet forumda "By.Dehset" adıyla takılıyordum.

Bir yıla aşkın bulunduğum bir cs platformundan uzaklaştırılmam açıkçası beni üzdü ki haksız olarak banlandığımı düşünüyorum direk konuya gireyim :

Bildiğiniz üzere yardımcısı olduğum klanda saçma bir video paylaşılmış zaten forumda da ifşa olarak paylaşıldı. Forumdan uzaklaştırılmamın sebebini o videoda yer almak ve hiçbir şey yapmamak olarak görüyorum açıkçası olay o kısacık videodan da ibaret değil.
Ben 1.6 oynamyıyalı aylar oldu artık csgo oynuyorum ki steamden ekli arkadaşlarında gözüne çarpmıştır. O videonun tam çekileceği sıra csgo oynuyordum oyunu alta alıp ts ye baktığımda üst odada record alınıyordu haliyle o odaya girdim videoya da o esnada başlanmış zaten atılan ifşa videosuna da dikkat ederseniz daha videonun tam ilk saniyesinde chatten "ne recordu alıyorsunuz" diye mesaj atmışım.
Resim
Tabi ne recordu alındığını anlamam da güç olmadı. Bu kaydı yaptıran video da da belli zaten Hasan "Avesequick" (Server Sahibi) . Sonuç olarak da klanda bende server yardımcısıyım bu kaydı alan bir user , slot, admin olsa banlanmakta haklıyım fakat bunu yapan server sahibi. O ara da kayıda alınmışdım bende ne yapılsa ortak yapılmış gibi bir hava veriyor ancak o video arkasında bu videonun yayınlamamalarını onlara bir çok kez söyledim çünkü sonucu beni de etkileyecekti.( Videoyu dikkatli izleyen arkadaşlar olursa chatten "hesap gidecek" diye mesaj da atmışım zaten. ) Malesef ki beni dinlemediler ve paylaşdılar.

Videoyu paylaşan Hasanın böyle bir video çekme sebebi hazımsızlıktı yani csdurağında sv açmak istiyorduk çünkü kaç senedir csdurağındayız fakat geçen sene serveri kapatmadan önce daha önceden yaşanan panelde oluşan bugla ilgili ömer telli ile necati (ke$h gamingin diğer sv sahibi) arasında bi sorun çıktı csdurağından yasak yemiştik. Bu sene tekrar sv açma mevzusu açılınca hasan foruma afedersiniz aptalca bi konu açtı. Birazcık olan ümidimiz zaten orda gitti. Bu olaydan dolayı böyle bir şey yaptı düşünüyorum.

Daha önce csdurağında gönüllü destekte yaptım açıkçası bu beni gururlandırdı bir çok arkadaşa karşılıksız isteklerini de yapıyordum sorularını da yanıtlıyordum fakat dersler yüzünden bi ara vermek zorunda kaldım yaz olunca haliyle tekrar bilgisayara geçeyim dedim forumla da az çok ilgileniyordum tekrar gönüllü destek alımı oldu ama alamadım bu sefer bilgilerimiz yeterli değilmiş demekki eklenti konusunda zaten bilgilerim olayın işleyişini kavramak ve araştırmak kısıtlı yani her neyse açıkçası bu tür platformlarda da bulunmaktan zevk alıyorum açıkçası benim yapmamış olduğum bi eylem yüzünden ban yemem gücüme gitti.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen noeldayi »

çok sevdiğim birisin yardımlarında dokundu hayırlısı ahmet abi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Xander
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: xx - נв
İletişim:

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen Xander »

daLLas yazdı:Sizinle başka bir yerden ulaşamadığım için konuyu buraya açma gereği duydum.
İsmim Ahmet forumda "By.Dehset" adıyla takılıyordum.

Bir yıla aşkın bulunduğum bir cs platformundan uzaklaştırılmam açıkçası beni üzdü ki haksız olarak banlandığımı düşünüyorum direk konuya gireyim :

Bildiğiniz üzere yardımcısı olduğum klanda saçma bir video paylaşılmış zaten forumda da ifşa olarak paylaşıldı. Forumdan uzaklaştırılmamın sebebini o videoda yer almak ve hiçbir şey yapmamak olarak görüyorum açıkçası olay o kısacık videodan da ibaret değil.
Ben 1.6 oynamyıyalı aylar oldu artık csgo oynuyorum ki steamden ekli arkadaşlarında gözüne çarpmıştır. O videonun tam çekileceği sıra csgo oynuyordum oyunu alta alıp ts ye baktığımda üst odada record alınıyordu haliyle o odaya girdim videoya da o esnada başlanmış zaten atılan ifşa videosuna da dikkat ederseniz daha videonun tam ilk saniyesinde chatten "ne recordu alıyorsunuz" diye mesaj atmışım.
Resim
Tabi ne recordu alındığını anlamam da güç olmadı. Bu kaydı yaptıran video da da belli zaten Hasan "Avesequick" (Server Sahibi) . Sonuç olarak da klanda bende server yardımcısıyım bu kaydı alan bir user , slot, admin olsa banlanmakta haklıyım fakat bunu yapan server sahibi. O ara da kayıda alınmışdım bende ne yapılsa ortak yapılmış gibi bir hava veriyor ancak o video arkasında bu videonun yayınlamamalarını onlara bir çok kez söyledim çünkü sonucu beni de etkileyecekti.( Videoyu dikkatli izleyen arkadaşlar olursa chatten "hesap gidecek" diye mesaj da atmışım zaten. ) Malesef ki beni dinlemediler ve paylaşdılar.

Videoyu paylaşan Hasanın böyle bir video çekme sebebi hazımsızlıktı yani csdurağında sv açmak istiyorduk çünkü kaç senedir csdurağındayız fakat geçen sene serveri kapatmadan önce daha önceden yaşanan panelde oluşan bugla ilgili ömer telli ile necati (ke$h gamingin diğer sv sahibi) arasında bi sorun çıktı csdurağından yasak yemiştik. Bu sene tekrar sv açma mevzusu açılınca hasan foruma afedersiniz aptalca bi konu açtı. Birazcık olan ümidimiz zaten orda gitti. Bu olaydan dolayı böyle bir şey yaptı düşünüyorum.

Daha önce csdurağında gönüllü destekte yaptım açıkçası bu beni gururlandırdı bir çok arkadaşa karşılıksız isteklerini de yapıyordum sorularını da yanıtlıyordum fakat dersler yüzünden bi ara vermek zorunda kaldım yaz olunca haliyle tekrar bilgisayara geçeyim dedim forumla da az çok ilgileniyordum tekrar gönüllü destek alımı oldu ama alamadım bu sefer bilgilerimiz yeterli değilmiş demekki eklenti konusunda zaten bilgilerim olayın işleyişini kavramak ve araştırmak kısıtlı yani her neyse açıkçası bu tür platformlarda da bulunmaktan zevk alıyorum açıkçası benim yapmamış olduğum bi eylem yüzünden ban yemem gücüme gitti.
Öncelikle geçmiş olsun banlanmanız açısından uzuldum ancak kaos ile ke$h gamingin ortak olduğu tsden ayrılsanız olabilirdi.
Bizdede avesin yaptıgı bannerler vs. bulunmaktaydı bu video yayınlandıktan sonra gece itibariyle kaldırdık genede son karar ömer beye ait tekrardan geçmiş olsun umarım affedilirsiniz.
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
daLLas
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen daLLas »

Daha önceden klan yasaklanmışdı zaten ona lafım yok. Bu sefer üstüne bende haksız yere banlandım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Video tekrar yüklenmiş, baktığımda pek masumane bir şekilde hesap gidecek yazmamışsın, "hesap gidecek asfuhask" gibi ukalaca bir tavırla yazmış yapılan yavşaklığa şak şak tutmuşsun gibi gözüküyor.
Videoda kanalda olan herkesin zaten isim soy isim tc d.tarihi adres ana adı baba adına kadar mevcut boş vaktimde bu veletlerle ilgileneceğim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
daLLas
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen daLLas »

Ömer TELLİ yazdı:Video tekrar yüklenmiş, baktığımda pek masumane bir şekilde hesap gidecek yazmamışsın, "hesap gidecek asfuhask" gibi ukalaca bir tavırla yazmış yapılan yavşaklığa şak şak tutmuşsun gibi gözüküyor.
Videoda kanalda olan herkesin zaten isim soy isim tc d.tarihi adres ana adı baba adına kadar mevcut boş vaktimde bu veletlerle ilgileneceğim
Tam dediğinz yerde chatten Kurt ccc diye bi kulllanıcı : "**** gamingten s*** dersi" diye bi flood atıyor açıkçası o mesaj komik geldi bi random attım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
daLLas
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Forumdan Yasaklanma

Mesaj gönderen daLLas »

Bide şu var , orda ban yiyeceğimi biliyorum zaten sizin dediğinize göre orda o bana da razı olmam gerekiyor ama bugun gördüğünüz gibi banımın kaldırılması için konu açıyorum..
Ömer TELLİ yazdı: baktığımda pek masumane bir şekilde hesap gidecek yazmamışsın, "hesap gidecek asfuhask" gibi ukalaca bir tavırla yazmış yapılan yavşaklığa şak şak tutmuşsun gibi gözüküyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli