Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yasağım Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Mesaj gönderen serkan ebcin »

kalkıcağını sanmam kanıtım yok ama kulaklarımla duydum kendiniz ömer beye ve csd ailesine küfürler ediyordunuz tüm csd zaten ne olduğunuzu biliyor az çok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Kurt [cCc] ᶠᵘᶜᵏ ʸᵒᵘ
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Kurt [cCc] ᶠᵘᶜᵏ ʸᵒᵘ »

affedilmesin bir çok kişinin panel ine giirip csduragı ve ömer bey e küfür ederek panel kapattırıp ip düşüren insanlar csduragında barınmamalı 60 70 kişi ve başka host yok dior geçen gün farklı sunucu da sw açan bendim zaten son söz omer bey de iyi formlar
kanıt ! https://i.hizliresim.com/YNEoOA.png

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
NeşTer06
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen NeşTer06 »

O Sizin Kararınızla Olmuor Efendi Efendi Konus Paylaştım Ömer Bey Veya Diger Klanlara Yanlışım Olduysa Özür Dileriz Eski Muhabbetlere Dönecekseniz Herkezin Burda Cok YANLISI oldu Csduragına Mesela Ktalko Mr Hunter Adlı ArKADAasımız Csduragında Hala Barınmakta BelirTmek İsterim EgER ÖMER bey Affederse Gelecez Siz İstediginiz Kadar Konuşun ...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
NeşTer06
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen NeşTer06 »

bide noel dayı denen sahış sen ne hakla evax kalıcı yasaklıdır dıosun sen once kendı swnde yasaklı olan luxury gamıngın sahıbı omerı yanından cıkar omer bey evaxı csduragından kalıcı yasakladım gibi vs seylerden bahsetmedi kafana göre konusma yapma iyi forumlar ..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Sende clanında yasaklısınız

Link: