Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

"Yüklediğiniz eklenti içerisinde kural ihlali olduğu için sunucunuza kurulmadı."

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

"Yüklediğiniz eklenti içerisinde kural ihlali olduğu için sunucunuza kurulmadı."

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Gece 3'te denerim diye bu saate kadar yazıp bekledim, lakin servera kurulumunu yaparken kural ihlaline takıldım. Eklentimde hiçbir şekilde kural ihlali yoktur ve scriptingleri burada paylaşmak istemiyorum, bu yüzden eklentide olabilir dediklerimin bütün hepsini buraya yazıyorum.

Eklenti 750 satır, sadece belli kısımlarını buraya yazıyorum.
silindi.
Bu satırlardan başka öyle göze batacak başka komut yoktur.
Panel server güvenliği için bazı komutları kabul etmiyor(!), şunların bi tam listesini bizimle paylaşabilir misiniz [@Bilinmeyen Etiket] ?
En son Yek'-ta tarafından Sal Nis 19, 2016 11:44 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Listeyi paylaşmayız, dosya işlemleri yapıyor musun ? veya herhangi bir ip adresi vs yazıyor mu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

Mesaj gönderen LSR »

@CSmiLeFaCe Aşağıdaki 2 satırda connect yazıyor onlardan olabilir büyük ihtimalle.
#define REKLAM "!g[To Connect] "
#define SUNUCU "[To Connect]"

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Ömer TELLİ yazdı:Listeyi paylaşmayız, dosya işlemleri yapıyor musun ? veya herhangi bir ip adresi vs yazıyor mu
Hayır herhangi bir ip adresi vs. yazmıyor. Yukarıda verdiğim bütün kesimleri tek tek silip denedim ama yinede sonuç aynı, panel kabul etmiyor. Panelde bir düzenleme yapıp hangi satırın yasaklı komuta takıldığını yazdırabilir misiniz?
LSR yazdı:@CSmiLeFaCe Aşağıdaki 2 satırda connect yazıyor onlardan olabilir büyük ihtimalle.
#define REKLAM "!g[To Connect] "
#define SUNUCU "[To Connect]"
Bu kısımları silip denedim, yinede kabul etmiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yukarıda yazdıgın kesimlerin dısında bir kesimde sorun var. Tam olarak nelerin ve hangi fonksiyonların yasaklandığını özellikle belirtmiyorum, çok can yakacak bilgilere ulaşılabiliniyor.
dosya işlemleri, bind , ip adresi, sunucum vb gibi kelimeler vs bunlara dikkat etmen gerekiyor.
Kaynak kodu tam yapıştırırsan yardımcı olurum, özelden de yollayabilirsin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala