Panel Sorun

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Prş Oca 16, 2020 8:42 pm
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Server Ip/DNS: cs18.csduragi.com
Clan İsmi: THEW!NTER
İletişim:
Selamlar,

Yeni Panele geçmeden önce serverde DeathMatch Mod Açıktı. Geçtikten sonra da Modlar kısmında hiçbir ayara dokunmamıştım. lakin geçen şunu farkettim dm mod serverde gayet çalışırken (EKLENTILERDEKI KAPALI) Panelde Aktif olarak gözükmüyor. Ve ayar dosyasından ayar değişikliği yaptığımda da serverde aktif olmuyor.(SERVER AC KAPA YAPILDI) bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
.::THEW!NTER::. || FULL @DeathMatch ARENA || cs18.CSDuragi.com

Facebook Sayfamizi Ziyaret Edin!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Prş Oca 16, 2020 10:08 pm

pustonicky yazdı:
Selamlar,

Yeni Panele geçmeden önce serverde DeathMatch Mod Açıktı. Geçtikten sonra da Modlar kısmında hiçbir ayara dokunmamıştım. lakin geçen şunu farkettim dm mod serverde gayet çalışırken (EKLENTILERDEKI KAPALI) Panelde Aktif olarak gözükmüyor. Ve ayar dosyasından ayar değişikliği yaptığımda da serverde aktif olmuyor.(SERVER AC KAPA YAPILDI) bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Serveri sifirlayıp tekrar kurmayı denermısın ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Prş Oca 16, 2020 10:43 pm
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Server Ip/DNS: cs18.csduragi.com
Clan İsmi: THEW!NTER
İletişim:
Skip_60 yazdı:
Prş Oca 16, 2020 10:08 pm
pustonicky yazdı:
Selamlar,

Serveri sifirlayıp tekrar kurmayı denermısın ?
sıfırlamanın bir yararı olduğunu düşünmüyorum. çünkü mod şuan açık sanırım panelde bug oluştu, dosya uzantısı doğru yere bağlı olmayadabilir eski panelden kopyalanan dosyalar panelin hangi kısmında tam çözemedim
.::THEW!NTER::. || FULL @DeathMatch ARENA || cs18.CSDuragi.com

Facebook Sayfamizi Ziyaret Edin!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Cum Oca 17, 2020 12:14 am
Kullanıcı avatarı

Clan İsmi: Gönüllü Destek
İletişim:
Belliki modülün açık. modules.ini yi kontrol et csdm olmalı. Ya da modu aç sunucuyu kapat aç yap. Ardından tekrar modu açıp sunucuya restart atın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala