Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İninal ödeme olmuyor.

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CyberArrow
Server Ip/DNS: 213.238.173.149
Clan İsmi: Nyksia

İninal ödeme olmuyor.

Mesaj gönderen CyberArrow »

Visa olan ininal kartımdaki tüm kişiselleştirme ve aktifleştirmeler olduğu halde panele para atmayı denedim ancak 41,88TL bakiyem olmasına rağmen 40TL atmayı denedim olmadı. Ödeme başarısız diyor ilgilenebilir misiniz?

@Ömer Telli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

İninal ödeme olmuyor.

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Hata mesajı nedir ? Tam halini ve kartınız son 4 hanesini atar mısınız ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CyberArrow

İninal ödeme olmuyor.

Ömer TELLİ yazdı: Sal Oca 21, 2020 5:09 pm Hata mesajı nedir ? Tam halini ve kartınız son 4 hanesini atar mısınız ?
kartımın son 4 hanesi 4111

Ekranda çıkan hata

Ödeme BAŞARISIZ Lütfen kart bilgilerinizi doğru giriniz veya kart bakiyenizi kontrol ediniz.
Güvenlik politikaları gereği işlem başarısız olarak sonlandırılmıştır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

LWZemrahbaba
Server Ip/DNS: 213.238.173.cc
Clan İsmi: LastWar'Z ~ ZM

İninal ödeme olmuyor.

Mesaj gönderen LWZemrahbaba »

CyberArrow yazdı: Sal Oca 21, 2020 5:12 pm
Ömer TELLİ yazdı: Sal Oca 21, 2020 5:09 pm Hata mesajı nedir ? Tam halini ve kartınız son 4 hanesini atar mısınız ?

Ekranda çıkan hata

Ödeme BAŞARISIZ Lütfen kart bilgilerinizi doğru giriniz veya kart bakiyenizi kontrol ediniz.
Kart bilgilerini doğru girdiğine eminmisin ? Ben daha dün çıkarttım 100tl aktardim kişileştirmeden yeni çıkan ininal kartmı mevcut sizde ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CyberArrow

İninal ödeme olmuyor.

LWZemrahbaba yazdı: Sal Oca 21, 2020 5:30 pm
CyberArrow yazdı: Sal Oca 21, 2020 5:12 pm

Ekranda çıkan hata

Kart bilgilerini doğru girdiğine eminmisin ? Ben daha dün çıkarttım 100tl aktardim kişileştirmeden yeni çıkan ininal kartmı mevcut sizde ?
İninal kartta hiç bir sorun yok. Yolda gelirken 2 tlye bimden alışveriş yaptım. Ancak eve gelip csdurağında (bakiyemi kontrol ederek) panele bakiye yüklemeyi denediğimde sorun oluşuyor. Ayrıca doğru yazdığıma da eminim panele diğer ortak olan arkadaşım da girdi denedi fakat yükleyemedi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Mustafa Can
Clan İsmi: Narcolepsy Jail

İninal ödeme olmuyor.

Mesaj gönderen Mustafa Can »

2 ' tl ye alışveriş yaptım diyorsunuz ya işte yeni kişiselleştirilmiş kartlar hemen online alışveriş yapamıyor diye biliyorum biraz beklemelisin olmazsa müşteri hizmetleri yardımcı olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CyberArrow

İninal ödeme olmuyor.

Mustafa Can yazdı: Sal Oca 21, 2020 5:43 pm 2 ' tl ye alışveriş yaptım diyorsunuz ya işte yeni kişiselleştirilmiş kartlar hemen online alışveriş yapamıyor diye biliyorum biraz beklemelisin olmazsa müşteri hizmetleri yardımcı olur.
Kartı yeni kişiselleştirmedim. Yeni ininal kartı visa'ya geçtikten sonra direkt kullanıma hazır hâle getirdim. Kartı normalde de steam vb. alışverişlerde kullandım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

İninal ödeme olmuyor.

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Sanal Kart Oluştur Parayı Barkod ile Ona Aktar Öyle Dene.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
CyberArrow

İninal ödeme olmuyor.

Bu hatayı almaktayım. Az önce ininal kart müşteri hizmetlerini aradım. Kart ile ilgili bir sorun olmadığını ve en son 42 tl gibi bir fiyatta bakiye yüklemeye çalışıp yetersiz bakiye olduğunu kartımda 41,88TL olduğunu belirttiler ancak bunu zaten biliyordum. 40Tl yüklemeyi denemiştim fakat sistemde gözükmediğini dile getirdiler. Sorun sanırım csdurağıyla alakalı Ömer Bey. Çünkü kendim şu an 40tl para atmayı denedim fakat onay kısmı gelmeden ödeme başarısız dedi ve yukardaki hata çıktı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

İninal ödeme olmuyor.

Mesaj gönderen Mr.Persians »

CyberArrow yazdı: Sal Oca 21, 2020 7:46 pm Ödeme BAŞARISIZ Lütfen kart bilgilerinizi doğru giriniz veya kart bakiyenizi kontrol ediniz.

Bu hatayı almaktayım. Az önce ininal kart müşteri hizmetlerini aradım. Kart ile ilgili bir sorun olmadığını ve en son 42 tl gibi bir fiyatta bakiye yüklemeye çalışıp yetersiz bakiye olduğunu kartımda 41,88TL olduğunu belirttiler ancak bunu zaten biliyordum. 40Tl yüklemeyi denemiştim fakat sistemde gözükmediğini dile getirdiler. Sorun sanırım csdurağıyla alakalı Ömer Bey. Çünkü kendim şu an 40tl para atmayı denedim fakat onay kısmı gelmeden ödeme başarısız dedi ve yukardaki hata çıktı.
Geçen Bendede Oldu Sanal Kart Açıp Parayı Ordan Yükledim 39 TL Göndermeyi Dene 1 TL'i Ardından Gönderirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala