Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Görünmezlik Sorunu

CSDurağı panel kullanımı hakkında bilgiler, merak ettikleriniz, takıldığınız yerleri burada sorabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The Professional
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.53
Clan İsmi: World War'Z
İletişim:

Görünmezlik Sorunu

Mesaj gönderen The Professional »

Bugün her iki sunucumda da durduk yere ilginç bir sorunla karşılaştık oyundaki bazı kişilerde adminler veya oyuncular görünmez olarak görünüyor
Furien mod sunucumuzda görünmez olma özelliği olduğu için başta bir bug olduğunu düşündük fakat sonradan zombi sunucumuzda da oyuncuların bazılarından şikayetler geldi aynı sorun zombi sunucusunda da var ve hala devam ediyor. Daha önce böyle birşey ile karşılaşmadık sadece dün ve bugün oldu durumla ilgili yorumlarınızı bekliyorum [@Bilinmeyen Etiket]

Birincil kişi bakış açısı
Resim

Serbest bakış açısı
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Kralmert

Görünmezlik Sorunu

Mesaj gönderen Kralmert »

Bendede oyle oluyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Görünmezlik Sorunu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Resimlerden bir şey anlamadığım gibi, hiç bir fikirde yürütemiyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

DeJavu
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.53-101
İletişim:

Görünmezlik Sorunu

Mesaj gönderen DeJavu »

[@Bilinmeyen Etiket] arkadaşın anlatmak istediği olay bu şekil ve bizdede bu sorun mevcut, 1. resimde bir admini izlemekte ve zombieler admini görmeyip yanında geçiyor. 2. resimde ise bir admini dış bakış olarak izliyor ve görünmez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The Professional
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Görünmezlik Sorunu

Ömer TELLİ yazdı:Resimlerden bir şey anlamadığım gibi, hiç bir fikirde yürütemiyorum
Evet arkadaşın dediği gibi 1. resimde oyuncuyu fps modundan izliyor 2. resimde serbest izleme moduna girdiğinde oyuncu görünmüyor ama yanlış anlaşılmasın sadece izleme kısmında olmuyor bu sorun oyun esnasında da görünmüyor fakat herkes tarafından değil bazı kişiler tarafından görünmüyor..

2 Gün önce görünmez özelliği olan sunucumda aynı sorunu bizzat kendim yaşadım ve görünmeyen modelin bulunduğu dizine girip model dosyasını HL Model Wiever ile açmak istediğimde Error hatası veriyordu ve model gözükmüyordu.. Tabii ki modellerde sorun yok çünkü her iki sunucuda da neredeyse 1 yıldır aynı modelleri kullanıyoruz ve bu sorun sadece 2 gün önce meydana geldi. En son yaptığınız güncellemelerde bir sorun olabilir kontrol etmenizi rica ediyoruz [@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ViTaLiTy.
İletişim:

Görünmezlik Sorunu

Mesaj gönderen ViTaLiTy. »

5-10 saniye aralıklarla glow kapatmayı pluginle sağlayabilirsin. Görünmezlikte bir çeşit glow. bir süre idare eder. Sorun çok farklıda olabilir. Dene derim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

holigan
Server Ip/DNS: 213.238.173.117
Clan İsmi: Holigan | Clan

Görünmezlik Sorunu

Mesaj gönderen holigan »

Merhaba,
Durum her iki team'dada mı oluyor yoksa sadece Zombilerdemi,Bu sorunla bende karşılaştım yaptığım tespitler sonucu yüklediğim zombie modelinin hatalı olduğunun farkına vardım ve modeli değiştirdiğimde problem ortadan kalktı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The Professional
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Görünmezlik Sorunu

Evet bir model hatası fakat model hatalı değil belki indirme veya precache hatalı olabilir ama model değil çünkü model hatalı olsaydı herkeste hatalı olurdu sadece bir kaç kişide değil.. Neyse şuanlık normal seyrinde gibi sorun devam ederse tekrar bildiririz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala