Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yönlendirme Hakkinda

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
eniscelenk

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen eniscelenk »

[@Bilinmeyen Etiket]

Mevcut Yönlendirme hizmetinden faydalanmak istiyoruz ...

* 24,09,2017 12:07 tarihinde yönlendirme hizmeti ödemesi yapılmış ...
* 25,09,2017 08:01 tarihinde ödeme işlemi tarafından onaylanmış ...
* 26,09,2017 01:30 da Yönlendirme hizmeti tarafınızdan aktif hale getirilmiş ...

Yukarıda ve Ekran görüntüsündeki gibi Yönlendirme hizmeti tarafınızdan aktif hale getirilmiş olduğu halde ve Csdurağı sunucuları doluluk oranı %50 oranda dolu olduğu halde yönlendirme hizmeti işlevini yerine getirmediği görülmüştür..

Durun bakalım dün bir bugün iki diyeceksiniz belki ama , bizde sabırsızlıkla beklemekteyiz ve buda hakkımız olduğunu düşünmekteyiz

Konu hakkında bilgilendirmenizi rica ederim . [@Bilinmeyen Etiket]

Konu hakkında tecrübesi olanlar arkadaşlar da yorum yapabilirler ...

Resim
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen ARZ* »

Hocam tam bilmiyorum ama yonlendirme ile birsey degismezki server iyi olmazsa yanlis anlama sakin serverin iyi veya kotu demiyorum. Demek istedigim yonlendirme kisinin ne oynamak istedigne baglidir mesela adami sizin sw yonlendirir ama adam 1 el atar cikar jb girer bunun icin bi garanti verilmior bildigim kadariyla iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen Poseidon* »

Adamı tutmak sizin elinizde her yönlendirme alana giriyor çıkıyor siz OYUNCU SATIN ALMIYORSUNUZ diğer insanlar gibi bekleyeceksiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

uzman59
Server Ip/DNS: cs11.csduragi.net
Clan İsmi: HospitaL 卍 KLan

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen uzman59 »

ARZ* yazdı:Hocam tam bilmiyorum ama yonlendirme ile birsey degismezki server iyi olmazsa yanlis anlama sakin serverin iyi veya kotu demiyorum. Demek istedigim yonlendirme kisinin ne oynamak istedigne baglidir mesela adami sizin sw yonlendirir ama adam 1 el atar cikar jb girer bunun icin bi garanti verilmior bildigim kadariyla iyi forumlar.
@ARZ*

Arz kardeşim serverin iyi oluşu yada kötü oluşuna nasıl bağlantı yaptınız konuyu anlamış değilim..
Server dolmadığı için yönlendirme hizmeti alınmış sipariş onaylanmış ,yönlendirme hizmeti de aktif edilmiş..
Zaten server dolu olmuş olsa yada kendiliğinden server dolsa neden Yönlendirme hizmeti alınsın ki ?
TeamTR yazdı:Adamı tutmak sizin elinizde her yönlendirme alana giriyor çıkıyor siz OYUNCU SATIN ALMIYORSUNUZ diğer insanlar gibi bekleyeceksiniz
@TeamTR

Teamtr adamı tutmak sizin elinizde diye atıfta bulunmuşsunuz ,ortada tutacak adam yok ise ne cevap vereceksiniz ?
Yön hizmeti işlevini yerine getirmiyor diye konu açılıyor siz ise Yön hizmeti alana giriyor çıkıyor şeklinde cevap sunmuşsunuz ....
Oyuncu satın alınmaz ama yön hizmeti satın alınmış..

Yön hizmet sahibi serverde genel olarak 4 vs 4 yada 6 vs 6 atılıyorsa ve bunlar sadece kendi klanına ait üyeler ise;
Server sahibi hizmetinin ne durumda olduğunu bilme hakkı vardır..

Arkadaşlar tartışma çıkartacak paylaşımlardan kaçınalım ,konu gerekli bilgi alınıncaya kadar silinenlere taşınmasın..
[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen Poseidon* »

Dün bir bu gün iki kendiside belirtmiş sabırsızım diye benim arkadaşım da aldı ve gayet iyi çalışıyor çalışmasa görürdüm genellikle pro oynuyorum burası tartışma yeri değil münakaşara yapıyoruz dostum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen sizofrenresul »

TeamTR yazdı:Dün bir bu gün iki kendiside belirtmiş sabırsızım diye benim arkadaşım da aldı ve gayet iyi çalışıyor çalışmasa görürdüm genellikle pro oynuyorum burası tartışma yeri değil münakaşara yapıyoruz dostum.
Sakin ol kardeşim adama da hak veriyorum adamın sorudğu farklı sizlerin cevapları ap ayrı iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Genel düşüş var buda normal gayet okullar açıldı vs yönlendirme alan sunucular çoğaldı yönlendirme sistemi budur dolu sunucudan atar dolu 2 sunucu var öğlene kadar genellikle ama yönlendirme alan 10 sunucu var rastgele atıyor ama csduragında gelişme var söylemeliyim geçen seneye bakarsak ve tüm sunuculara bakarsak doluluk oranı arttı bu dahada iyileşicektir eminim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
eniscelenk

Yönlendirme Hakkinda

serkan ebcin yazdı:Genel düşüş var buda normal gayet okullar açıldı vs yönlendirme alan sunucular çoğaldı yönlendirme sistemi budur dolu sunucudan atar dolu 2 sunucu var öğlene kadar genellikle ama yönlendirme alan 10 sunucu var rastgele atıyor ama csduragında gelişme var söylemeliyim geçen seneye bakarsak ve tüm sunuculara bakarsak doluluk oranı arttı bu dahada iyileşicektir eminim
Bizde sunucularda dusus var diye yonlendirme alalim dedik. Ozellikle gunduzleri ice oynamaktan sıkıldık:)
Sw miz cok bos degil. Bazen sw de klan oyuncu sayisi 16-17 leri buluyor. BIde buna yonlendirme de gelse daha keyifli bir oyun oynayacagiz.
Yada 5-5 / 5-4 kaldigimiz en azindan oyun olacak kadar user gelse yine bizim icin iyi.

Biz yonlendirme aktif hale geldikten sonra bir degisiklik yasamadigimiz icin konuyu actik.
Acaba sistemde bir hatami var?
BIzim beklentimiz cok mu yuksek?
Yonlendirme devreye girdimi?
BIzmi bir hata yapiyoruz?

Gibi bir cok sorumuz var:)
Deneyimi ve yetkisi olan arkadaslardan yardim istedik!!!

Diger yorumlar icin oyuncu satin alma vs...

Canim kardeslerim forumdaki yonlendirme ile ilgili konulari okuduk. Eski bir klaniz oyuncularimiz var.
Yonlendirme csd 31 icin alindi.
Csd 33 nolu ip 16vs16 mac botlu swmiz,
Baska sunucularda da bir adet pro mac sw miz var. Surekli olarak maclar vs aktivitelerimiz zaten var. HAtirlatayim yonlendirme yeni satin alindi.

Yani bu konuya yorum yazacak arkadaslar pro sw ve yonlendirmelerde deneyimli kisiler yada yoneticiler olsun lutfen. DIger arkaslara jail sw lwrinde mutluluklar dileriz.
Tesekkurler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Yönlendirme Hakkinda

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Yönlendirme de bir sıkıntı yok, çalışıyor.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
eniscelenk

Yönlendirme Hakkinda

tesekkurler Yek'-ta kardes.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala