Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

panele para yükleyemiyorum

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Erdogan_
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Erdogan_ »

en az 10 defa denedim ama panele para yükleyemiyorum bankayı aradım bizim ekranımıza hata düşmüyor kart bilgilerinizi yanlış girmiş olsanız yine de hata görürdük ödeme yaptığınız siteyle alakalı olabilir dedi yardımcı olabilecek var mı

Sürekli bu hatayı veriyor :
Ekran Alıntısı.JPG
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Eğer 1-2 defa hatalı işlem yaptıysanız ( kartın tarihini ,cvv kodunu yanlış girmek veya sms şifresini yanlış girmek gibi ) sanal pos hizmeti aldığımız yer kartınıza 24 saatlik bloke koyabiliyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Erdogan_
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Erdogan_ »

Ömer TELLİ yazdı: Cum Mar 19, 2021 7:08 pm Eğer 1-2 defa hatalı işlem yaptıysanız ( kartın tarihini ,cvv kodunu yanlış girmek veya sms şifresini yanlış girmek gibi ) sanal pos hizmeti aldığımız yer kartınıza 24 saatlik bloke koyabiliyor
şimdi benim adım da "ğ" var ben ödeme yaparken "Erdoğan" diye giriyorum "Erdogan" diye mi girmem gerekiyor bu ay ilk defa böyle oldu ve başka hesaptan atabiliyor muyum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Erdogan_ yazdı: Cum Mar 19, 2021 7:13 pm
Ömer TELLİ yazdı: Cum Mar 19, 2021 7:08 pm Eğer 1-2 defa hatalı işlem yaptıysanız ( kartın tarihini ,cvv kodunu yanlış girmek veya sms şifresini yanlış girmek gibi ) sanal pos hizmeti aldığımız yer kartınıza 24 saatlik bloke koyabiliyor
şimdi benim adım da "ğ" var ben ödeme yaparken "Erdoğan" diye giriyorum "Erdogan" diye mi girmem gerekiyor bu ay ilk defa böyle oldu ve başka hesaptan atabiliyor muyum
Fark etmiyor kartın üstünde ne yazıyor ise onu gireceksin bende özcan örs yazıyor öyle giriyorum direk sesli harfler sorun yaratmaz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala