Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eklenti hakkında fikriniz

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Merhabalar,
2,3 gündür bir csgo menü üzerinde çalışıyorum. Diğer menülerden farklı olarak şöyle bir sistemi getirdim; rank sistemi, bütün eklentilerde aynı mantık üzerine kuruluydu. Bu mantık şudur; oyuncu vurunca xp kazanmak ve rank atlamak. Ben bunlardan farklı olarak, bütün ranklara özel görevler getirdim ve oyuncu bu görevleri tamamlayınca menü üzerinden(oto rank atlamıyor) rank atlayıp ödül verdirdim. Görevler aynı mantık üzerine kurulu ama her görev atladığında bu görevler zorlaşıyor ve ödül miktarıda ona göre artıyor.

Sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum. Daha neler eklenilebilir veya kötü olmuş dediğiniz özelliği nedir ? Klasik rank atlama daha mı iyi yoksa bu da gayet iyi mi ?
Konu dışına çıkılmadığı sürece, iyi veya kötü bütün fikirlerinize açığım.

Ekran Görüntüleri;
Görevler ve rank atlama,
Firstpng.png
Sonuncu ranka ulaştığımızda,
Secondpng.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

Gayet güzel ve başarılı olmuş, sadece adam vurarak değil görevlerle modu her açıdan kullandırarak daha keyifli bir rank sistemi olmuş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen tekbirlik »

Bence XP sistemine ek olarak o görevleri yapmadan rank atlamasın. örneğin Silver I - Silver II geçisi için > 0/200XP + 50 Oyuncu Öldür tarzında.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

tekbirlik yazdı: Prş Tem 15, 2021 8:19 pm Bence XP sistemine ek olarak o görevleri yapmadan rank atlamasın. örneğin Silver I - Silver II geçisi için > 0/200XP + 50 Oyuncu Öldür tarzında.
Gördüğüm kadarıyla sistem öyle zaten adam sayısını kendin ayarlayabilirsin orda ki görevler bitmeden de rank atlamıyor gayet başarılı şuan pro için eğlenceli şeyler düşünüyorum da bu fikir çok mantıklı geldi bana degerlendiricem ve mustafa senle bu eklentiyi daha da geliştirebiliriz kullanırsam

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

tekbirlik yazdı: Prş Tem 15, 2021 8:19 pm Bence XP sistemine ek olarak o görevleri yapmadan rank atlamasın. örneğin Silver I - Silver II geçisi için > 0/200XP + 50 Oyuncu Öldür tarzında.
Evet, dediğiniz gibi eklenti fakat xp olayı yok. Görev ile rank atlayabiliyorsunuz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Özcan Örs yazdı: Prş Tem 15, 2021 9:05 pm Gördüğüm kadarıyla sistem öyle zaten adam sayısını kendin ayarlayabilirsin orda ki görevler bitmeden de rank atlamıyor gayet başarılı şuan pro için eğlenceli şeyler düşünüyorum da bu fikir çok mantıklı geldi bana degerlendiricem ve mustafa senle bu eklentiyi daha da geliştirebiliriz kullanırsam
Görev limitlerini cvar ayarıyla ayarlıyorsun. Oyuncu rank atladıkça, rankına göre görev limitleri ve ödül miktarı artıyor. Örnek olarak; rank 1(silver 1)'de görev 1'in limiti 3 ve ödül miktarı 1000 diyelim, rank2(silver 2)'de görev 1'in limiti 4,5, veya 6 ve ödülü 1000'iken 1500, 2000 oluyor. Yani otomatik, rankına göre arttıyor.
Bu tek bir eklenti değil, csgo menü yapıyorum oradan bir kesit paylaştım. Fikir nasıl olmuş diye. Ama istersen sana özel birşeyler yapabiliriz, fikirler senden.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

ByBuLuT ☪ yazdı: Prş Tem 15, 2021 7:14 pm Gayet güzel ve başarılı olmuş, sadece adam vurarak değil görevlerle modu her açıdan kullandırarak daha keyifli bir rank sistemi olmuş.
Evet, öyle birşeyler yapmaya çalıştım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen tekbirlik »

Vallahi eğer çok yoğun bekletecek skindir vs. şeyler eklemezseniz Pro sunucular içinde gayet güzel ve mantıklı olacaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
bestcore

Arkadaşlar, bu bir eklentinin parçası. Yani tek bir eklentiyi göstermedim ama isterseniz pro moda böyle bir eklenti yapabiliriz. Tabii fikirlerinizi belirtirseniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

-OkanBey*.
Server Ip/DNS: CS23,CS33
Clan İsmi: CoverYCLaN

Mesaj gönderen -OkanBey*. »

Paylaşım veya satış yapmayı planlıyor musunuz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala