Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Müzik Kutusu 1.2 (JukeBox)

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Eklenti İsmi : Müzik Kutusu (JukeBox)
Yapımcısı : Yek'-ta
Sürüm : 1.2
Açıklama :
Bu eklenti ile müzik kutusu oluşturabilirsiniz. Kutuda 3 adet müzik bulunmaktadır ve bunları cvar ile değiştirebilirsiniz. Müzik kutularını haritaya kaydedebilirsiniz. Müzik kutusu çalar iken glow alır.
Müzikler CS'dendir.
--> "ambience/Opera.wav"
--> "ambience/lv_jubilee.wav"
--> "ambience/guit1.wav"

Ekran Görüntüsü :
20190710183350_1.jpg
20190710183403_1.jpg
Video :

Komutlar :
"amx_jukeboxmenu" - Adminler için müzik kutusu menüsü

Cvar Ayarları :

Kod: Tümünü seç

amx_stopjuke_re 1 ||  bu değer 1 iken el başlarında müzik kutusu durur.
amx_juke_music 1 ||  1 iken "ambience/Opera.wav" - 2 iken "ambience/lv_jubilee.wav" - diğer durumlarda "ambience/guit1.wav"
İndir :
JukeBox1-2.rar
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

0nurd0gann
Clan İsmi: BLOODY GAMING
İletişim:

Mesaj gönderen 0nurd0gann »

beklediğim birşeydi teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

zonetr
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen zonetr »

Bu Modelleri Nerden Buluyorsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

zonetr yazdı: Çrş Tem 10, 2019 11:50 pm Bu Modelleri Nerden Buluyorsun
Half Life Base Defender modunda hazır jukebox modeli vardı, sadece ayrı ayrıydı. Yani glowlu model ve jukebox ayrıydı. Önce onları qc üzerinden birleştirdim. Sonra jukebox modelin arkası yoktu. Bende milkshape ile ön panelin kopyasını çıkartıp arka paneli şekillendirdim. Testlerde kodlarla modeli ne kadar çevirsem bile hep sabit kutu olarak duruyordu. Yani 45 derece çevirdiğimde nesnenin modeli dönüyordu ama kendisi dönmüyordu. Biraz araştırınca model dosyasının değerini değiştirmem gerektiğini anladım. Onla uğraştım biraz. Sonra nesnenin hareket halinde olduğunu belli ettirmem gerekiyordu. Bende modele şeffaf skin ekledim. Kodlarla yapabilirdim fakat ek yük bindirirdi, skini değiştirmek daha kolaydı.

Bu arada Half Life Base Defender oyununu tavsiye ederim, aşırı zevkli bir oyundur. Bu tip Half Life uzantılı oyunları oynayın muhakkak. El başı hareketleri eklentisinde de hareketleri CS nin hikaye modundan aldım. Aynı şekilde yakında bitiriceğim hırsız polis modunda ki ters kelepçe hareketlerini de CS CZ den aldım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

zonetr
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen zonetr »

Yek'-ta yazdı: Prş Tem 11, 2019 12:04 am
zonetr yazdı: Çrş Tem 10, 2019 11:50 pm Bu Modelleri Nerden Buluyorsun
Half Life Base Defender modunda hazır jukebox modeli vardı, sadece ayrı ayrıydı. Yani glowlu model ve jukebox ayrıydı. Önce onları qc üzerinden birleştirdim. Sonra jukebox modelin arkası yoktu. Bende milkshape ile ön panelin kopyasını çıkartıp arka paneli şekillendirdim. Testlerde kodlarla modeli ne kadar çevirsem bile hep sabit kutu olarak duruyordu. Yani 45 derece çevirdiğimde nesnenin modeli dönüyordu ama kendisi dönmüyordu. Biraz araştırınca model dosyasının değerini değiştirmem gerektiğini anladım. Onla uğraştım biraz. Sonra nesnenin hareket halinde olduğunu belli ettirmem gerekiyordu. Bende modele şeffaf skin ekledim. Kodlarla yapabilirdim fakat ek yük bindirirdi, skini değiştirmek daha kolaydı.

Bu arada Half Life Base Defender oyununu tavsiye ederim, aşırı zevkli bir oyundur. Bu tip Half Life uzantılı oyunları oynayın muhakkak. El başı hareketleri eklentisinde de hareketleri CS nin hikaye modundan aldım. Aynı şekilde yakında bitiriceğim hırsız polis modunda ki ters kelepçe hareketlerini de CS CZ den aldım.
Bu islere bu kadar emek veriyorsunda degerli zamanindan ne kadar değerli ki

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

zonetr yazdı: Prş Tem 11, 2019 2:24 am Bu islere bu kadar emek veriyorsunda degerli zamanindan ne kadar değerli ki
Modelleri nereden buluyorsun diye sordun, nereden geldiğini yazdım. Benim için puzzle yapmak gibi. Belli bir düzen var, kurallar var, parçalar var. Onları birleştiriyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala