Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dışarıdan satın alınan eklentiler ve yapımcıları hk

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Eklenti ile kendi serverlarına yapılan yönlendirme
kendiswlerineyon.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

qros08

Mesaj gönderen qros08 »

Arkadaşlar Ömer Telli Sonuna Kadar Hakli Burada Anlatilmak İstenen Olay Şudur Anlamayanlar İçin;
Gidip Para İle Eklenti Aliyorsunuz Eklentilerin (İçinde Yönlendirme Mevcut ifşalanmiştir.)
Hem Serverinizdan Oyuncu Caliniyor
Yani Kisacasi Kendi Paranizla Kendiniz Rezil Oluyorsunuz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

philippamert
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen philippamert »

Ömerbey yanlış anlaşılmasın o firma savunuluyor falan diye ben şuan kendi sunucumun geleceğini düşünüyorum eğer o eklentileri kaldırırsam veya sunucuları sıfırlarsam ki bütün sunucuları sıfırlamam gerekecek bu benim iflas etmem anlamına gelir tabiki haklısınız ama bizide bence biraz düşünün yüklenen eklentilerin kaynak kodlarına herşeylerine bakılabilir benim fikrimce bu tabiki yoksa bu işten çok kötü etkilenecek sunucularım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

philippamert yazdı: Sal Mar 03, 2020 3:37 pm
OPC Line yazdı: Sal Mar 03, 2020 3:13 pm Dışardan eklenti satın almak çok saçma. Zaten bu forumda CSDuragi sunucu sahiplerine istediği hertürlü pluginlerde ücretsiz yardımcı olunuyor. İstek eklenti , eklenti , hata düzeltme , eklentilere ek özellik ekleme vs gibi birçok türde hizmet veriyor. Burada eklentilere yardım ederin hiç birisinde ben art niyet görmedim. (Bir kaç istisna hariç) Onun haricinde de forumx , forumy herneyse herhangi bir forumdan daha eklenti yüklemişliğim yok. Server sahiplerinin biraz gözü açık olsun. Bu Forum harici eklenti yüklememeleri en güzeli.
Sunucunuz awp sunucusu olduğundan fazla bir eklentiye ihitiyacınız yok bunu başka modlar içinde düşünmelisiniz yani objektif olmasınız ben csgomodum ve forumdan eklenti toplayarak sunucumu doldurmam biraz zor diyebilirim.
Kardeşim demek istediğim şu yekta, taha , colditz, ve sayamadığım daha birsürü kişi eklenti konusunda yaptığı pluginler ortada. Ne zaman foruma konu açtın şu şu eklentiyi istiyorum dedin de yapılmadı ?
Bu forumda öyle kendi serverine yönledirme falan kimse yapamaz. Diyelim yaptı başka birisi fark edip önler. Serverine kursan bile bir yaptırım uygulanmaz.
Adamlar apaçık CSDuragi düşmanı. Ömer abi yapıyorsa bildiği vardır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici

philippamert yazdı: Sal Mar 03, 2020 7:25 pm Ömerbey yanlış anlaşılmasın o firma savunuluyor falan diye ben şuan kendi sunucumun geleceğini düşünüyorum eğer o eklentileri kaldırırsam veya sunucuları sıfırlarsam ki bütün sunucuları sıfırlamam gerekecek bu benim iflas etmem anlamına gelir tabiki haklısınız ama bizide bence biraz düşünün yüklenen eklentilerin kaynak kodlarına herşeylerine bakılabilir benim fikrimce bu tabiki yoksa bu işten çok kötü etkilenecek sunucularım
Para verdiğiniz, karşılığında eklentiyi kurmak için kaynak kodunu isteyin. Kodu inceleyin panelden kendiniz kurun.
Kodu vermezlerse 0212 909 1992'den bize ulaşın amxx dosyalarını size atalım decompile edin inceleyin.

sunucularınızı ne zaman sıfırlamanız gerektiği konu altından size aktarılacak, bu konuyu takip edin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici

Ek olarak bu konuda mağdur olan arkadaşlar satın alım sonrası kaynak kodlarını alamıyorlarsa faturalarınızı talep edin.
Büyük ihtimal kaçak göçek vergi kesmeden işlem yapıyorlar.
https://intvrg.gib.gov.tr/ internet vergi dairesinden şikayette bulunabilirsiniz, maliye tepelerine çöker

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Aklıma Ertuğrul geldi, byetovice. OY deki sunucular için jail eklenti yazmıştı, alttan alttan oyuncu çekiyordu kendi sunucusuna. 8 yıl oluyor. Neyse, tikatli olun.
Eklentiler sunucunuzda şuan kurulu ve sorunsuz olabilir. Ama oluşabilecek her türlü zarardan panel sahipleri sorumludur.
Ömer TELLİ de başta uyarmış ama kanıt sunmak zorunda kalmış. Bu adam bir şey diyor ise boşuna değildir. Tikatli olun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

istiklal_lin
Clan İsmi: dreacy'

Mesaj gönderen istiklal_lin »

Tekrar yorum yazıyorum lakin burada herkes kendine müslüman gibi duruyor.Yetkililer bir karar almışsa bir bildikleri,yaşadıkları bir sıkıntı olmuştur.250 tane server varsa bunların 1 tanesinde bile bir kod olsa bu kodları engellemek için zaten tüm sunucular mağdur olmak zorunda ve bu da kaliteli hizmetin göstergesidir.Yetkililer hiç ilgilenmeyip umursamasa daha mı iyi olacak?Evet sizin için olabilir ama başkası bu durumdan memnun olmaz.Örneğin saldırı yiyen birine empati kurun nelerle uğraştığını vesaire,neden fixlenme seçeneği varken bu adam bir daha saldırı yesin ki veya yarın öbür gün sizlere yapılsa aynı şey? Şimdiden önlemler alınmalı ki bu durumlar bir daha yaşanmasın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Arkadaşlar. Ambalajsız veya ambalajı açık ürün almayalım. (!)
Söylenecek bir şey yok. Hiç kimse kaçağı hemen algılamaz. Zaten bunu yapanlarında amacı bunu size hissettirmeden yapmak.

"Oradaki eklentiler burada yok " konusuna gelince... Eklentinin özellikleri ile eklenti istek konusu açın modelleri de konuya atın. İnanın ki oradaki eklentilerden daha iyileri çıkacaktır. Zaten oradaki eklentilerde biraz cpu yorma sıkıntısı gözlemliyordum. Çünkü oradaki eklentiler sadece CSD ye yazılan eklentiler değil.

Ayrıca bahsi geçen modla ilgili.. bu forumda bulunan modun yeterli gelmediği hakkında duyurular geliyordu kulağıma. Gerekli çalışmaları yürüteceğiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

kaanapaydn
Server Ip/DNS: New York
İletişim:

Mesaj gönderen kaanapaydn »

Müşteriniz olarak serverimizdeki sorun oluşturabilecek eklentileri belirleyip bize bi şekilde bildirirseniz bizde ona göre o eklentileri sileriz, böyle bu şekilde serveri tamamen sıfırlayıp müşterilerinizi ve serverimizdeki sabit oyuncu kitlesini mağdur etmenin amacı ne ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala