Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Gametracker NR sorunu

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

sizofrenresul yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:48 am
oCezaMelegi yazdı: Pzr Nis 15, 2018 4:25 pm JailBreak bir serverın banı kaldırılmaz. Zamanında Türkiye'deki herkes afk attığı için Türkiye' deki tüm Jail Serverları banlıyorlar.. Boşuna konu açmakla kendinizi yormayın yani.
Benim server'ımın banı açıktır. Adamlar artık diyor afk atamazsın kardeşim diyor. Sen halen atıyorsan o senin sorunun bir de öyle çoğul konuşmuşsun ki bütün serverları banlıyorlar diye gt Turkey server listlere baktığına eminmisin ?
Son zamanlarda bakmadım evet. Fakat genel olarak ben zamanında afk kick falanda yükledim kaldırılmadı GT saçma bir sistem gayet nettir. Kusura bakmasın ama ben afk kick yüklediğim zaman bana gidip ban atıyorsa ben daha kaldırtmak içinde uğraşmam. Çoğul konuşurum bu adam gidip ilk 1000 k ranka girdiğinde gene ban yiyecek. He zorla zaten kaldırılır kaldır kaldır ban ye güzel sistem hocam ne diyeyim. Hele birde şu sistemde Türk serverıysan direk ban yersin açık ve net.

Ayrıca GTde 15 server banlı falan değil daha fazla bir çok server listeden kaldırıldı başka sunuculardan ve insanların bir çoğu ban yedikten sonra serverını bıraktı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

GT de tek bir report olayında icraat olayına bakmazlar. İşleyişe görede bu çok zordur. Bu kadar kolay karar verilmez Neredeyse bir çok oyunu barındıran bir platform ve istatistik tutmakta. (tıpkı forumda server şikayetleri gibi düşün. Ben 84,75,65(ipler Örnek için gösterilmiştir. Gerçekte böyle bir durum yoktur. )Afk atıyor yada saldırı yaptı serverime denir bizde hepsini kapatırsak usulsüzlük olur. Bu tür kurumlardada bu olaylar küçük olaylar değildir. Bir siteye kayıt olduğunuzda kaydınız sizden habersiz kullanıcı sözleşmesine uygun olmaksızın kapatılırsa Sizin şikayet hakkınız bulunabiliyor. )

Ya sistemden saptıyorlar oyuncuların en çok süre durduğu serverlerde verileri çekiyorlar oyuncularla ilgili afk olduğu meydana çıkıyor ban yiyor da olabilir. Ama tek bir reporta yada 2-3 reporta olabilecek yada tüm serverleri afk atıyordur diye banlanacak bir durum yok. Böyle bir durumun olmasıda platformun zararınadır. Yarar sağlanamaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen sizofrenresul »

JavarenGe yazdı: Pzt Nis 16, 2018 7:02 am
sizofrenresul yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:41 am Bil bilgisi olmadan yalan yanlış konuşarak ve boş yaparak herkes yorum yapıyor. Kardeşim sen beni dinle şuraya gir
https://www.gametracker.com/forums/foru ... 8#cfrmpsts
Game: Counter Strike 1.6
Server Name: Sunucunun tam adı
IP: IP Numarası ( : ve sonrası olmadan )
Join Port: 27015
Query Port: 27015
Bunları yaz extra bir şey yazma ve beklemede kal serverında spec botları kaldır 2 elde bir afk kick yükle keyfine bak.
Doğru kardeşim , Allah senden razı olsun gt banım sayende kalktı.
Cümlemizden kardeşim iyi oyunlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen sizofrenresul »

Taha Demirbaş yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:47 pm GT de tek bir report olayında icraat olayına bakmazlar. İşleyişe görede bu çok zordur. Bu kadar kolay karar verilmez Neredeyse bir çok oyunu barındıran bir platform ve istatistik tutmakta. (tıpkı forumda server şikayetleri gibi düşün. Ben 84,75,65(ipler Örnek için gösterilmiştir. Gerçekte böyle bir durum yoktur. )Afk atıyor yada saldırı yaptı serverime denir bizde hepsini kapatırsak usulsüzlük olur. Bu tür kurumlardada bu olaylar küçük olaylar değildir. Bir siteye kayıt olduğunuzda kaydınız sizden habersiz kullanıcı sözleşmesine uygun olmaksızın kapatılırsa Sizin şikayet hakkınız bulunabiliyor. )

Ya sistemden saptıyorlar oyuncuların en çok süre durduğu serverlerde verileri çekiyorlar oyuncularla ilgili afk olduğu meydana çıkıyor ban yiyor da olabilir. Ama tek bir reporta yada 2-3 reporta olabilecek yada tüm serverleri afk atıyordur diye banlanacak bir durum yok. Böyle bir durumun olmasıda platformun zararınadır. Yarar sağlanamaz.
Geçenlerde sende bu fikirde değildin ama gerçeği görmen güzel olmuş , güzelcene de özetlemişsin olayı .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala